Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0105KRKAX sporočil: 6
čas vnosa: 24.02.16 15:45
[simona2]
ne razumem sporočila, sorry, sem zabita: folk je razočaran nad melr, ker so jih s ponudbo nategnili, ampak to ni problem melr, ampak folka (ker folk ne zna brat, ker ne loči med market in hipermarket, ker ne razume "do razprodaje zalog") ?!
Jaz pa ne razumem tebe: s katero ponudbo so jih nategnili, če kart v ponudbi sploh niso imeli?

In če to drži, potem je to problem folka. In brez skrbi, ta folk bo na melr jezen samo do neke druge akcije.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2583549

Strani: 1

simona2 sporočil: 2.204
v bistvu je problem večplasten :)

1. na ponudbi res piše hipermarketi - s tem, da kdo bere drobni tisk in ne mi, da če ne bereš drobnega tiska, prav ti je :) seveda, prav mi je - ampak imam slab priokus..
2. ne glede na to, kaj piše na ponudbi - glej, glej - so karte na Borovški v KG prodajali do "odpordaje zalog" in jih od danes popoldne spet, ker smo mi zagnjavili... :) torej jih sploh ne bi smeli, pa so jih vseeno
3. in če jih kle, zakaj jih samo tu, čeprav ni hipermarket - koliko je torej njihova ponudba sploh točna - in če jih tu, zakaj jih ne v drugih lokal štacunah, ker imajo kg raje kot mojstrano (nimam pojma, če je v mojstrani melr, sicer :))

ampak tako, če bomo o tem, kaj piše na ponudbi in kaj je res -potem lahko mogoče dalj časa :) ampak ni bil keč v tem, kaj piše na ponudbi - ampak v tem, kar se je res dogajalo... jaz sem samo hotla, da pridejo karte, če je ta možnost... in so ... o vsem drugem pa... :)

Strani: 1