Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
ne razumem sporočila, sorry, sem zabita: folk je razočaran nad melr, ker so jih s ponudbo nategnili, ampak to ni problem melr, ampak folka (ker folk ne zna brat, ker ne loči med market in hipermarket, ker ne razume "do razprodaje zalog") ?!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2583508

Strani: 1

anon-202165 sporočil: 970
Ja, njihovi kupci mislim da v glavnem vejo za tistih nekaj hipermarketov. Če bi pa akcija veljala povsod, bi pa to zagotovo pisalo.
anon-2977 sporočil: 286
več ali manj res. Folk je dovolj zabit da ne razume besed kot so "hipermarket" in "do razprodaje zalog" oziroma bi radi imeli vse prinešeno na pladnju v trenutku ko se spomnijo da bi pa še malo v KG posmučkali. In potem ko se gospodi ne izpolni želja pa takoj v medije pa na TIRS in tramvaj komando.
In rumeni mediji (očitno tudi Finance) željni takh zapletov takoj pograbijo in naredijo sceno. Verjetno bo danes zvečer že obsežen prispevek pri 24ur.
0105KRKAX sporočil: 6
čas vnosa: 24.02.16 15:45
[simona2]
ne razumem sporočila, sorry, sem zabita: folk je razočaran nad melr, ker so jih s ponudbo nategnili, ampak to ni problem melr, ampak folka (ker folk ne zna brat, ker ne loči med market in hipermarket, ker ne razume "do razprodaje zalog") ?!
Jaz pa ne razumem tebe: s katero ponudbo so jih nategnili, če kart v ponudbi sploh niso imeli?

In če to drži, potem je to problem folka. In brez skrbi, ta folk bo na melr jezen samo do neke druge akcije.

Strani: 1