Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 24.02.2016 09:36
[MorituriTeSalutant]
> [najobj]
> > [MF-542584]
> > Jaz pravim bravo Požar, bravo Omerza. Železo se kuje, dokler je vroče.
> >
> > Mene sicer tematika ne zanima, vendar pa mislim, da bo požela zanimanje v ZDA, ker je timing izdaje odličen, vsekakor jima privoščim uspeh. Zanimivo bo videti odzive.
>
> ... OK, pa se je Melanija strinjala z objavo svoje "avtobiografije na daljavo" ?
Kje pa je napisano, da gre za avtobiografijo? Knjiga nosi naslov The inside story, v tekstu je omenjena kategorija političnih biografij, to pa je tudi vse. Zakaj pa bi se Melanija morala strinjati z nečim, kar je že s samo naslovnico zacementirano kot the inside story? Boli Požarja za to...
... čuj, narekovaje si spregledala, tukaj forum.finance.si/?m=...032&single pa je moj odgovor, da se ne bom ponavljal ...

P.S.: Trump je brezobzirni milijarder, ki si lahko kupi vse in ki si poleg Melanije očitno namerava kupit tudi predsedniški položaj ZDA, tako da močno dvomim, da z vojsko odvetnikov ne bo pregazil vsakogar, ki bi ga pri tem oviral ... khmm, in s toto "avtobiografijo na daljavo", ki jo Bojan Požar in Igor Omerza na Amazonu reklamirata z udarno informacijo, da je Viktor Knavs - oče Melanie - bil član Komunistične partije, Donald "McCarthy" Trump ne bo glih najbolj zadovoljen, če ga bo kdo opozoril nanjo ... alzo, kot sem napisal v svojem prvem postu, zna biti za Požarja in Omerzo to dokaj neugodno - da ne rečem samomorilsko - dejanje, ki ju zna res zelo boleti, če ne bosta iz knjige izbrisala vse, kar bi kakorkoli spominjalo na komunistično poreklo njegovega nakupa iz Sevnice in kar so se zelo hitro skapirali tudi na Financah, ko so v svojem članku čez noč izbrisali "informacijo, da je Viktor Knavs - oče Melanie - bil član Komunistične partije, kar je Trumpov tabor pred dnevi za Reuters zanikal" ... aja, in seveda upam, da ste s Trumpom zadovoljni vsi, ki se navdušujete nad neoliberalnim kapitalizmom, ki ga on z brezobzirnim gaženjem vseh in vsakogar pooseblja bolj kot kdorkoli na tem zblojenem svetu ...