5 ur
Siemens Energy čisti izgubarsko vetrno podružnico Gamesa in izboljšuje napovedi dobička
7 ur
Najbolj brani članki danes
9 ur
NLB z rekordnim rednim četrtletnim dobičkom, je pa na ravni zadnjega lanskega četrtletja 5
10 ur
Nove omejitve za Airbnb na Dunaju: kakšne so v primerjavi z načrtovanimi prepovedmi pri nas
12 ur
V ZDA preklicali izvozna dovoljenja za dobavo čipov kitajskemu Huaweiju 2
13 ur
BMW M4 CS prihaja z motorjem, ki izvira iz serije DTM 2
13 ur
Sistemska in interesna ksenofobija do tujih lastnikov ubija vrednost Slovenije 6
14 ur
Protiinflacijski boj: Korejci so dali fokus na skrčflacijo, Nemci na kebabflacijo 4
15 ur
Takšno naj bi bilo vprašanje na novembrskem referendumu o JEK 2 6
15 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
15 ur
Arbitraža: Republika Srbska mora slovenski družbi plačati 45 milijonov evrov 1
15 ur
Švedska centralna banka je znižala ključno obrestno mero 1
15 ur
Katere inovacije na področju energije navdušujejo v EU 3
15 ur
Tudi poštarji bodo stavkali 1
16 ur
Dvomesečno rast proizvodnje v nemški predelovalni industriji je marca prekinil nov upad
16 ur
Nasvet: na kateri upravni enoti se najmanj čaka na osebne dokumente 2
18 ur
Stroški oklestili dobiček BMW
18 ur
Poglejte, kako nove tehnologije in digitalizacija znižujejo stroške in zmanjšujejo ogljični odtis kmetij (PRO)
19 ur
Okusi Vipavske – poklon bogati vinarski in kulinarični tradiciji
22 ur
Z orodjem SMT strateško načrtovanje razvoja kmetije ni noben bavbav 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-11907 sporočil: 4.590
[XIDOO]
berem članek in se strinjam z napisanim potem pa pridemo do stavka
>Izredno dober delavec, v 16 letih niti enkrat na bolniškem dopustu

in me mine vse. Delodajalec, ki mu je to ena od metrik za nagrade.. pa čeprav samo ena od večih, za mene ni nič drugega kot novodobni lastnik sužnjev, ki si bojijo iti na bolniško.
Ne verjamem da omenjeni gospod v 16 letih ni bil bolan.
To, da nekdo ni bil 16 let na bolniški, ni tako neverjetno.
Sam nisem bil na bolniški že čez 20 let. Sicer sem kdaj staknil kako virozo, a sem v tem primeru le poklical v službo in povedal, da me dan ali dva ne bo. Se mi pač ni dalo nikoli ukvarjati se z bolniškimi listi in podobnim, pa očitno tudi delodajalci niso videli kaj koristi v teh papirjih.

Kar se članka tiče pa: vse to je bilo že ničkolikokrat povedano.
A dejstvo je, da Slovenija kot država pač ne funkcionira. Osamosvojitev pred 25 leti je bil poppolnoma neuspešen eksperiment. Saj eksperimenti so namenjeni temu, da nekaj preizkusiš, kar pa ne pomeni, da mora eksperiment nujno potrditi tezo. Rezultat tega eksperimenta je vsaj ta, da je sedaj bolj logično, da Slovenci nikoli v zgodovini niso imeli državnosti v kakršni koli obliki. Sedaj bi bilo nujno ta eksperiment prekiniti. Do takrat pa bi se morali vsi, ki so mlajši od 30 let, preseliti kam drugam, kjer bodo lahko normalno funkcionirali.