Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[TadejK]

Nekako vedno znova pridemo do tega, da mi na forumu nanizate kopico dejavnikov, od katerih Eurostat nobenega ne objavlja in posledično tudi nikjer ne upošteva, ampak moje kolumne pa bi bile vredne objave samo, če bi jaz upošteval čisto vse te faktorje.
Tako. Vedno znova, nepoboljšljiv si. Prav Kumrovški.

Če bi bil resen, pameten in pravičen komentator (ali novinar, ekonomist, ali sploh človek), bi (denimo) pregledal koliko kilometrin si je v zadnjem letu dni izplačal Dušan Mramor, in potem izmeril, koliko je od njegovega prijavljenega naslova pa do delovnega mesta, pa še malo razmislil o tem, kam je hodil na počitnice.

Nato bi zračunal, koliko šolskih malic in učbenikov bi lahko kupili otrokom iz socialno ogroženih družin s temi kilometrinami. Ampak tebi je vseeno za uboge lačne otroke, ki nimajo za malico.

Ljudje pa si to želijo vedeti, in k sreči večina novinarjev (na Financah in širše) temu povpraševanju odgovarja, in če slučajno kakšen novinar takega sloga preneha s svojim poslanstvom, ga podjetniško - pravični forum Financ potem še kako leto dni močno pogreša - in tudi dobro ve, da so ga odstavili skriti partijci in njihovi dediči, ki vodijo to igro.

Ampak nekateri ste pa nepopravljivi.

Namesto da bi se ukvarjali z resnimi, eksaktnimi stvarmi, kot je preračun Mramorjeve kilometrine v šolske malice, nekateri umazani avtorji s pavšalnim povzemanjem nekakšnih "eurostatovih statistik" poskušate širiti Veliko Laž, da slovenski (post)komunisti niso najbolj grozni škodljivci na svetu, brez katerih bi v Slovenijo že zdavnaj romale trume Švicarskih in Avstrijskih zdravnikov, pravnikov, in doktorjev naravoslovnih znanosti, ki bi se učili Slovenščine in vdano služili podjetjem in ciljem Najbolj Pravičnega In Naprednega med narodi pod soncem!

S svojimi pavšalizmi ste orodje teh oblastnih škodljivcev. V veliki meri ste krivi za katastrofalen razkroj naše države, saj relativizirate rabote NeNaših, in odmikate fokus od ključnih težav.

Kako ste (samo nekateri, seveda!) lahko takšni ob prizadevnih in pridnih državljanih, ki vam ob vsaki priložnosti dajo jasno vedeti, da končno pustite pri miru pavšalizme in se vendarle lotite jasnih in enostavnih receptov?

FDV, Kumrovec, Kontinuiteta. Pavšalno, priden, piškotek.

Vsi ostali kritiki, ki kažejo faktografske težave tvojega dela, so zgolj preveč omikani in skromni, da bi ti direkt povedali to isto; ne gre za to, kako popolne ali nepopolne so statistike eurostata in druge neumnosti, o katerih pogosto pišeš... GRE ZA TO, KOLIKO ŠOLSKIH MALIC JE SKURIL MRAMORJEV AVTO!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2582179

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
Bravo, zelo lepo razloženo. :-)
Za dobro mero sem po branju tvojega komentarja v Live opazil tale lepo ilustriran članek, ki prinaša silno pomembno sporočilo za podjetne rokodelske državljane in volivce RS:
www.finance.si/88416...a-Dragića

Strani: 1