Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Podjetja ustanavljajo samo mazohisti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-218201 sporočil: 1.447
Mramor je predlagal znižanje obdavčitve plač pa ste ga združeni kapitalski(tukaj žal ne gre drugače) lobiji zminirali.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2581958

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[Glavni forum] Tema: Težava je, da podjetja nastajajo mukoma
[#2581959] 16.02.16 22:57 · odgovor na: anon-218201 (#2581958)
Odgovori   +    17
[lukey90]
Mramor je predlagal znižanje obdavčitve plač pa ste ga združeni kapitalski(tukaj žal ne gre drugače) lobiji zminirali.
Kere bolane stresaš.
anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Težava je, da podjetja nastajajo mukoma
[#2581977] 17.02.16 06:25 · odgovor na: anon-218201 (#2581958)
Odgovori   +    28
[lukey90]
Mramor je predlagal znižanje obdavčitve plač pa ste ga združeni kapitalski(tukaj žal ne gre drugače) lobiji zminirali.

Kupite resnico! Nad vhodom je pisalo: Prodajalna resnice. Komaj sem verjel očem! Prav res so tam prodajali resnico, kjer so v majhnem kotičku prodajali popolno resnico. Prodajalka je bila zelo ljubezniva: »Kakšne vrste resnico želite kupiti? Delno ali popolno?« Seveda sem hotel popolno! Nikakršnih prevar, nobenih prikrojevanj, dvoličnosti in olepšav ne potrebujem. Hotel sem svojo resnico jasno, čisto in popolno. Pokazala mi je, naj stopim na drugi konec trgovine, tam me je prodajalec sočutno pogledal in mi pokazal cenik. »Cena je zelo visoka, gospod,« je dejal. »Kolikšna je?« sem vprašal, odločen, da vzamem popolno resnico, naj stane, kar hoče. »Če jo vzamete, vas bo to stalo ves vaš mir.« Žalosten sem odšel iz trgovine. Predstavljal sem si bil, da je resnica prav poceni. Še vedno nisem pripravljen na Resnico. Tu in tam potrebujem svoj mir in počitek. Še vedno moram samega sebe nekoliko varati s svojimi izgovori in olepšavami. Še vedno se zatekam v zavetje svojih prepričanj, ne da bi se spraševal o njih ...A. de Mello: Ptičja pesem

Strani: 1