Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-11396 sporočil: 2.073
[Glavni forum] Tema: Kaos na Brniku. Kje je Adriina flota?
[#2581097] 12.02.16 10:12 · odgovor na: pobalin (#2581074)
Odgovori   +    14
sintagma tega (brano "med vrsticami" ) stavka pomeni vse.
v mojem malem rdečkasto koservativnem kotu je Radenska najbrž kar nekaj časa močno trpela zaradi izgube jugoslovanskega trga, kar pa ne pomeni, da je bila rešitev zanjo, da se jo utopi v laški nacionalmonopolistični konspirativno prihvatizirani brozgi.

torej Že napisano: usigliharji so se pojavili že vsaj ob izumu kolesa, takrat so modrovali, da bodo raje počakali na nadzvočnega reaktivca, kot pa da bi uporabljali tako primitivno sranje.
Priprava terena za novega zveličarja...kako že gre KP, pa prenovitelji, pa Združena lista , pa SD, pa LDS, pa Zahec, pa »novi« LDS, pa Desus, pa neodvisni, pa nepovezani, pa pride še Preporod, pa Pozitivci, pa moderni v centru…- Slo pa gre pa,pa,pa,pa… Nepričakovano, nepričakovano, nepričakovano, ee pričakovano, e pričakovano, pričakovano..
in ustanovili smo novo stranko čisto, novi ljudje, polno idej, vsi pošteni...
p.s.
Vse v stilu:
RAL 3013 Tomatenrot RAL 3018 Erdbeerrot
torej Bačovnikov zet je imel možnost (pogojno) ohlajat komunistično mišljenje in porivati voz iz blata navzgor le 5 let in rezultati so tudi bili, v nasprotju drugi opciji, ki je 70 let kotalila le sodčke navzdol….in rezultat je viden luknja več miljard €
... Sami geniji so (še vodijo) gospodarstvo: Šrot, Bavčar, Kordež, Tovšak, Zakeršnik, Meh, Dimic, Svetelšek, Šešok, braća Janković, .... Drobnak, Valant, Miklavčič, Bohorič, …..Jazbec, Naret… in koliko imajo ti povezave z JJ - desnico..

Ampak naši Pier Carden levičarji in kavijar komunisti uspešno tržijo »oni so krivi« in imajo hvaleženo čredo ofc - narod, katerega pumpajo s paranojo pred Cerkvijo in J:J- ustvarjajo malce EPP - ja s katrcami in fičoti... in to ovce vse gutajo...Obenem pa se zdravijo v Švici in Avstriji
...ti pa meni o izgubi trga Radenske v rajnki Yu…pred 25 leti…

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2581097

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Kaos na Brniku. Kje je Adriina flota?
[#2581104] 12.02.16 10:29 · odgovor na: anon-11396 (#2581097)
Odgovori   +    2
[tician]
...ti pa meni o izgubi trga Radenske v rajnki Yu…pred 25 leti…
Ja, ker meni je najbolj važno, da mačka učinkovito lovi miši in ne pleni piščancev. Vse drugo so marnje petkovih večerov ob vaškem šanku.

Strani: 1