Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
[FIN-527377]
Zakaj neki sem povsem preprican, da zgodba "nima vrednosti" za "slovensko raziskovalno novinarstvo"? Vsaj poskusil si...
Ne zdi se ti vredna verjetno zato:

1. Ker Janša nima nič s tem.
2. Ker Janšo hebejo za ušivih 200.000 evrov, tu pa so državo okradli za miljone in miljone evrov, pa ni nič hudega.
3. Ker si verjetno pri redečem koritu, kjer vsaka svinjarija še ni kriminalno dejanje.
4. Ker si verjetno ovca, ki se pusti strižti in to mirno prenaša, saj so vendar naši.
5. Ker so vsi vpleteni "naši" in tem se ne gleda pod prste.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2580330

Strani: 1

FIN-527377 sporočil: 1.005
[Breiva]
> [FIN-527377]
> Zakaj neki sem povsem preprican, da zgodba "nima vrednosti" za "slovensko raziskovalno novinarstvo"? Vsaj poskusil si...

Ne zdi se ti vredna verjetno zato:

1. Ker Janša nima nič s tem.
2. Ker Janšo hebejo za ušivih 200.000 evrov, tu pa so državo okradli za miljone in miljone evrov, pa ni nič hudega.
3. Ker si verjetno pri redečem koritu, kjer vsaka svinjarija še ni kriminalno dejanje.
4. Ker si verjetno ovca, ki se pusti strižti in to mirno prenaša, saj so vendar naši.
5. Ker so vsi vpleteni "naši" in tem se ne gleda pod prste.
Malo si me spravil v zadrego. Pricakoval bi namec, da ti sarkazem ni neznanka. Se posebej, ce so za vsak slucaj kljucne besede ocitno v narekovajih.

In glede na moje jasno opredeljene poste me resnicno zanima, kako si prisel do rdecega korita, ovac in "nasih". I am all ears.

Strani: 1