Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

velikipok sporočil: 1.340
Zadnja sprememba: velikipok 03.02.2016 11:34
Sem pa vesel, da si za kejs vzel ACH. Ker je poleg CBH kredita zavarovanega z delnicami Iskre Avtoelektrike, ki ga je Hauc podaril DUTBju, v tem trenutku tudi edini (veliki) že končan postopek, kjer so vse variable postale konstante. No, podobno je tudi s krediti skupine Pivovarna Laško, ki pa so konstanta postali pred kratkim. Pa tudi na ta kejs sem ves čas opozarjal na tem in drugih forumih, da ni bilo nikoli prav nobene potrebe, da so mediji vsakodnevno razglašali pivovarje za nesolventne in s tem ustvarjali negativno okolje in poskrbeli, da se je zadeva odvila ceneje kot bi se sicer (že videno pri Mercatorju).

In zanimivo (pa ne za tiste, ki stvari razumemo in poznamo), v obeh primerih se je tvoje in moje (pa še koga) opozarjanje izkazalo za pravilno. BS je igrala svojo umazano igro, ki je podobne ne igrajo nikjer v svetu. Povsod poskušajo, ne glede na idiotske zahteve EU po participacijo po vrstnem redu (pa še tu skladno z zakonom), to po svoji vsebini nezakonito določbo zaobiti na vse možne načine, saj udejanjanje plenjenja pač pomeni, da v naslednjem koraku vsaj kratkoročno razpade finančni sistem (zaupanje je plaha ptica, ki se gradi desetletja) v državi, ki se takšen (re)inženiring gre. Ampak naših komsomolskih prijateljev tudi to ni zmotilo.