Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202165 sporočil: 970
[jani1974]
> [bacco979]
> Če je strošek (druge) vinjete tak problem, je najbolje prodati avto.

S polno ritjo pa je lahko srat.
Poglej... z mojo drago imava vsak svoj avto, s tem da je drugi avto moj. Prav nalašč sem celo leto spremljal stroške tega drugega avtomobila. Narejenih je bilo 8500 kilometrov, stroškov goriva 800 eur, ostalih stroškov (registracija, zavarovanje, servis, vitreksi, žarnice...) pa 2000 eur. Servis je bil drag, ker so bile zamenjane komplet zavore in komplet izpušni sistem. Avto je star 10 let in vreden okoli 2 jurja. In potem je problem vinjeta za 110 eur, brez nje pa sem se prisiljen, kamorkoli že grem, jajcat vsakič skozi mesto, namesto po obvoznici?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2575873

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[bacco979]
> [jani1974]
> > [bacco979]
> > Če je strošek (druge) vinjete tak problem, je najbolje prodati avto.
>
> S polno ritjo pa je lahko srat.

Poglej... z mojo drago imava vsak svoj avto, s tem da je drugi avto moj. Prav nalašč sem celo leto spremljal stroške tega drugega avtomobila. Narejenih je bilo 8500 kilometrov, stroškov goriva 800 eur, ostalih stroškov (registracija, zavarovanje, servis, vitreksi, žarnice...) pa 2000 eur. Servis je bil drag, ker so bile zamenjane komplet zavore in komplet izpušni sistem. Avto je star 10 let in vreden okoli 2 jurja. In potem je problem vinjeta za 110 eur, brez nje pa sem se prisiljen, kamorkoli že grem, jajcat vsakič skozi mesto, namesto po obvoznici?
Oseba X živi v mestu Y (ki bi mu sicer morali reči vas). Službo ima v 30 km oddaljeni vasi Z. Tovarniškega avtobusa ni, kakšnega drugega ali železnice še manj. Plača malo nad minimalno. Avto Ž let star Clio brez klime.
Nekega pametnega fuša ni, partner dela v drugi smeri in z drugim delovnim časom.
Kaj predlagaš?

Strani: 1