Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[najobj]
> [bravi]
> In koliko kane v skupno blagajno od te stotine bogatih?

... eh, bolj malo oziroma še manj, ampak to Finance ne zanima preveč, ker jim ne paše v kontekst ...
Ma nemoj, prečekiraj Outfit v minobon-u, mogoče ti bo kaj kapnilo preden pišeš svašta...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2571135

Strani: 1

anon-202165 sporočil: 970
[vickibedi]
> [najobj]
> > [bravi]
> > In koliko kane v skupno blagajno od te stotine bogatih?
>
> ... eh, bolj malo oziroma še manj, ampak to Finance ne zanima preveč, ker jim ne paše v kontekst ...

Ma nemoj, prečekiraj Outfit v minobon-u, mogoče ti bo kaj kapnilo preden pišeš svašta...
Po mojem ima najobj kar prav glede na tole...
Outfit7 Limited
Registered address: 5th Floor, 52-54 Gracechurch Street, London, EC3V 0EH, UK
Business address: Klimataria 11, 4607 Pissouri, Cyprus

Lahko pa da se motim in imajo še kako podjetje registrirano pri nas, ki tukaj ustvarja silne miljone in polni slovenski proračun.
najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 28.12.2015 15:24
[vickibedi]
> [najobj]
> > [bravi]
> > In koliko kane v skupno blagajno od te stotine bogatih?
>
> ... eh, bolj malo oziroma še manj, ampak to Finance ne zanima preveč, ker jim ne paše v kontekst ...
Ma nemoj, prečekiraj Outfit v minobon-u, mogoče ti bo kaj kapnilo preden pišeš svašta...
... čuj, probal sem s tem www.google.si/webhp?...it+minibon , ampak je moj Google očitno pokvarjen, tako da boš moral bolj natančno povedat, kaj bi rad ...

P.S.: ne vem, če se zavedaš, ampak kar si tukaj forum.finance.si/?m=...142&single napisal, je točno to, kar sem jaz napisal, in sicer da imamo Slovenci od vseh silnih slovenskih multimilijonarjev bolj malo oziroma še manj ... OK, razen seveda vseh tistih, ki onanirajo na tuje bogastvo ...

Strani: 1