Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Finance smo ZA

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

grgl1976 sporočil: 271
[Glavni forum] Tema: Finance smo ZA
[#2569639] 18.12.15 11:04
Odgovori   +    29
Dragi avtor članka,

vaš članek je navadno zavajanje - ljubezni ne omejuje nobeden. Saj ni istospolna usmerjenost prepovedana. Popolnoma na istem ste, kot vsi. Sedaj pa si želite nekaj več. Nimam nič proti ureditvi socialnega statusa istospolnih parov, ampak ne razumem pa v čem je razlika med tem če podpišeš registracijo, ali pa če skleneš zakonsko zvezo - papir je papir. Če pa želite imeti potem zabavo, jo pa imejte. Zakonsko zvezo lahko skleneta ženska in moški in tako pač je. Pa ne mi o tem, da je taka miselnost srednjeveška - a to pomeni, da je sodobna moderna družina družina istospolnih partnerjev...lepo vas prosim...

Mene ni strah, da mi bo nekdo vzel otroka, kar se je veliko slišalo iz desne strani in meni so take izjave popolnoma zgrešene. Ampak strinjam pa se, da je tudi teoretično možnost posovojitve otroka potrebno izključiti. Če si predstavljate, da se vrstniki na otroka lahko spravijo zaradi kakšnega banalnega razloga, vas vprašam, kaj mislite, da se bo v šoli dogajalo, ko bo nekdo izvedel, da ima otrok dva očeta...?! Vem, da bo sedaj nekaj pametovanja, da je to zaradi vzgoje - ampak jaz mojih otrok ne bom učil, da je nekaj nenaravnega popolnoma sprejemljivo. Ravno tako bodo po novem starši otrok oseba 1 in oseba 2 in ne več oče in mati - to je žaljivo in nesprejemljivo.

Na žalost pa narava ni imela v mislih istospolne usmrejenosti, prav tako anatomsko telo ni oblikovano za tako vrsto intimnih odnosov. In zato so dejstva sledeča - pa ne želim nikogar užaliti - to ni naravno in je posledica družbe v kateri živimo in dekandentonosti. In zakon se ne more prilagajati zadevam, ki so v nasprotju z naravnimi zakoni in družbenimi normami.

Zakaj se morate ves čas izpostavljati - recimo lep primer je parada ponosa, zakaj hetero pari ne čutimo potrebe po paradi...? In sedaj želite večinski del prebivalstva za vsako ceno prepričati, da bomo istospolno usmrejenost sprejeli kot nekaj vsakdanjega, normalnega - zakon bo recimo imel vpliv na učne načrte in tako se bodo otroci učili, da je to nekaj popolnoma normalnega. Na drugi strani pa zaradi že omenjenih razlogov to ni normalno in nikoli ne bo. Me sicer ne zanima, kdo ima koga rad in kaj dela za štirimi stenami - AMPAK PROSIM, DAJTE NAM ŽE MIR IN NE ME POSILJEVATI Z NEKAKŠNIMI KVAZI PRAVICAMI. NE ME SILIT V SPREJEMANJE NEČESA, KAR NI NORMALNO.