Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Finance smo ZA

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

smrk sporočil: 198
[Glavni forum] Tema: Finance smo ZA
[#2569485] 18.12.15 00:27
Odgovori   +    37
Zadnja sprememba: smrk 18.12.2015 00:33
Eh, najprej sem si mislil, za koji k.... se spet kresejo iskre, nisem namrec spremljal problematike ker ne berem msm medijev in anarhisticnih slo pisunov. Poleg tega so mi patolosko odvratni tako zdruzeni levaki, dvolicni slo (gej) zupnik iz Berlina kot tudi creda farskih ovc, skratka vsak, ki je sluga ideologijam, ki unicujejo clovesko druzbo.
Iz drobcev sem si ustvaril misljenje, mah, saj mi hudica noben gej noce zlesti v hlace. Zakaj bi jim branil pravico biti zaradi mene tudi morski prasicek, ce se me to tice?
Potem pa me preseneti poslovni casopis, poleg pozareporta, fokuspokusa se edini slo medij, ki mu prostovoljno placujem narocnino in objavi prazno slamo v agitprop maniri ostalih tulecih se kretenov iz msm medijev. Kot je ze nek drug comendador napisal, brez trohice znanstvenih utemeljitev, le povzetek ze itak pristranskih in evidentno rezimskih ustanov komunisticne kloake Slovenije.
Caks, nic osebnega, ampak pri gejih me trenutno moti le ena stvar. Ce je kaj narobe z vami, je to, da ste zamudili priloznost biti tiho.
Tako pa bom namesto bojkota butaste politike, zakona in referenduma zaradi drazenja naredil izjemo, sel na volisce in bil proti.