Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Nova24tv zbrala za manj kot milijon evrov kapitala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [bc123a]
> > Meni izgleda, kot da je nekdo zadolžen za brskanje po youtube in skrajno desničarskih portalih in iskati neumnosti "ki dokazujejo in prikazujejo pravo resnico".
>
> Tega obcutka (se) nisem dobil, res pa je da sem po moje videl manj kot 5% clankov.

Ne dobiš njihovih oglasov v Twitter feedu? Pa pizda, kaj sem jaz takega naredil, da so me določili kot target group :)

P.S. Off I go, it's beer o'clock... :)
Na zdravje. Ne ne dobivam. Verjetno zato ker sem dosledni adblock user in vsak dan pucam cookije iz racunalnika, uporabljam locen browser za google storitve, itd. Zajeban za monetizacijo :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2565584

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[bc123a]
> [Gustl]
> > [bc123a]
> > > Meni izgleda, kot da je nekdo zadolžen za brskanje po youtube in skrajno desničarskih portalih in iskati neumnosti "ki dokazujejo in prikazujejo pravo resnico".
> >
> > Tega obcutka (se) nisem dobil, res pa je da sem po moje videl manj kot 5% clankov.
>
> Ne dobiš njihovih oglasov v Twitter feedu? Pa pizda, kaj sem jaz takega naredil, da so me določili kot target group :)
>
> P.S. Off I go, it's beer o'clock... :)

Na zdravje. Ne ne dobivam. Verjetno zato ker sem dosledni adblock user in vsak dan pucam cookije iz racunalnika, uporabljam locen browser za google storitve, itd. Zajeban za monetizacijo :)
Ja, najbrz bo to. Jaz nasprotno zelim in poklicno moram razumet vse te neumnosti in imam posledicno na vsakem drugem ekranu tenis patike, ki sem jih sicer ze dva tedna nazaj kupil :)

Strani: 1