Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek XXL bega oblikovalce

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: XXL bega oblikovalce
[#2565316] 26.11.15 19:49 · odgovor na: (#2565297)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Kolinda je polna botoxa. Defacto, ne da je to moje mnenje. Kako danes prepoznaš botox, ker so postopek bistveno zboljšali in ni več tistega zamrznjenega na daleč vidnega frisa: pogledaš nosek, kadar se smeji in če ima od kotička oči proti konici nosu diagonalne (vzporedne) gubice, je to defacto botox, ker naravno se koža na tak način NIKDAR ne guba. In Kolinda ima te gubice.

p.s. z botoxom ni nič narobe, samo teža ni argument za bolj mladostni obraz.

p.s.1 ta mit, da s staranjem potrebuješ neko določeno maso, da ti ne pade vse dol in da ti maščoba napne kožo je v lepotni industriji že davno ovržen. Po novem gre to takole: več kot je maščobe v obrazu, večja je teža + če te je več skupaj, to pomeni, da tudi več ješ, pri teh letih pa imamo ženske že kar precejšnje hormonske spremembe, hormonske spremembe pri ženski pa vedno pomenijo zabuhlost zaradi zadrževanja vode. Tako imaš kombinacijo prevelike teže zaradi maščobe in dodatno še napihnjenost zaradi zastajanja vode, na večjo težo pa gravitacija deluje bolj kot na manjšo težo. Novodobna spoznanja glede gubic pa so naslednja: gubice ne starajo, stara povešenost obraza in neenoten ten, hiperpigmentacija in pa te večje, globoke gube (od nosu proti kotičku ustnic, med obrvmi) - če imaš manj maščobe in nisi zabuhel, je manj tkiva, ki se mora nekam pospravit in so tudi gube plitkejše in manj izrazite, drobne smejalne gubice pa se danes napnejo in zgladijo s kvalitetno kremo.

p.s.2. jz sem se v zadnjih dveh letih zredila 10kg, potem mi je pa ene par mesecev nazaj to začelo iti na kurac, pa sem se stanjšala, in toliko kot sem se stanjšala, toliko sem se tudi pomladila. Vizuelno :) Sem pa čist suha (spet).

p.s.3 će pogledaš vse te zvezdnice, ki so vse mladostne pri 50, so vse po vrsti čisto suhe. Tiste manj suhe pa začnejo dobro zgledati šele okoli 60. leta, ko si dajo operacijsko nategniti kožo, ala Meryl Streep.

p.s.4. Kolinda zgleda zelo stara za svoja leta, kot da jih ima 55. To je posledica teže in pa stranski učinek botoxa - sicer te zgladi, vendar te ne pomladi. Jebiga, moji standardi so nadpovprečno visoki, če bi me videl, bi razumel zakaj.
Uh, čist zajebana :-) I like.

Ko je p.s. že peti po vrsti, nič od tega ni več p.s., ampak je kolinda. Standardi, pa to...