Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija je državni dom upokojencev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Slovenija je državni dom upokojencev
[#2563472] 16.11.15 09:48 · odgovor na: BlazVo (#2563459)
Odgovori   +    0
[BlazVo]
Uber in AirBnB uporabniki ocenjujejo na njihovi aplikaciji, ali na F in T ?
Tam, kjer Uber in AirBnB ocenita, da imajo najvec koristi od user generated inputa.

Mi pa imamo precej boljse nacine za ugotavljat, katera vasebina pritegne uporabnike.

Ce menis, da se samo mi malo delamo pametne, ti predlagam, da preletis malo najuspesnejse spletne medije pa najdes na njih to "Uber/AirBnB" funkcionalnost.

Za pomoc. Razlicico bos nasel na enem najuspesnjesih, www.buzzfeed.com , samo verjetno ti ne bo vsec :) LOL :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2563472

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Slovenija je državni dom upokojencev
[#2563517] 16.11.15 12:51 · odgovor na: Gustl (#2563472)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [BlazVo]
> Uber in AirBnB uporabniki ocenjujejo na njihovi aplikaciji, ali na F in T ?
Nekaj glede socialcev, ker sem glihkar nabasal na to:

Dean Ashby: What irks me is that you tweet or re-tweet multiple times per day and yet you rarely keep those of us who have chosen to back you informed of progress. I don't mind delays and expect them in this kind of venture. In these circumstances frequent, open and honest communication goes a very long way toward keeping your backers happy, and there are few excuses for not providing this.

PiSupply: Hi @Dean, that's understandable. Although unfortunately, our social media team doesn't actually have a good enough understanding about the Pi PoE Switch to provide detailed updates on the project. I agree, open and honest communication does go a very long way, and we're sorry for not being good enough with this so far.


Zakaj je to zabavno: Pi PoE switch je EDINA stvar, ki jo delajo/prodajajo :)

www.kickstarter.com/...r/comments
BlazVo sporočil: 2.599
[Glavni forum] Tema: Slovenija je državni dom upokojencev
[#2563563] 16.11.15 16:02 · odgovor na: Gustl (#2563472)
Odgovori   +    0
Nimam namena tekmovati v poznavanju spletnih medijev - nedvomno si profi.

Vi lahko imate boljše povratne informacije, ko pa gre za graditev neke community, pa je to druga zadeva. Finance so imele, vsaj kar se njihovih tem tiče, najboljšo v SLO.

Če misliš, da ti to ne gradi branda, boš mogoče presenečen čez par mesecev/let, ko boš opazil, da userji neke druge posebne dodane vrednosti v vas ne vidijo in vas bodo počasi preprosto pozabili.

Buzzfeeda ne moreš primerjati s Financami. Upam, da ti je jasno, zakaj.

Strani: 1