Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cerar je temeljito razmislil: ograja na meji bo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[FIN-557341]
> [novica]
> > [FIN-557341]
> > Kam je pa tisti ultralevičarski zmazek od Simone izginil? Aja tle je: www.finance.si/88380...Bograja-bo
>
> spodaj imaš povezavo. sicer pa ne vem, kaj je ultralevičarskega v pisanju o tem, da premier ravna natanko tako, kot mu je pred časom svetoval šef opozicije.
> novica

A se ti ne zdi, da je že naslov malo zajedljiv? Aja a prejšnji članek obstaja kje?
članek imaš spodaj, povezavo nanj. seveda je članek zajedljiv. do cerarja. kdor je pismen in zna kaj več kot zgolj abecedo, naslov že razume tako. janša reče hop, cerar skoči. če bi jaz volil cerarja, bi bil strašno jezen nanj. lahko pa, da se motim.
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2562176

Strani: 1

anon-330984 sporočil: 476
[Glavni forum] Tema: Cerar je temeljito razmislil: ograja na meji bo
[#2562178] 10.11.15 16:22 · odgovor na: novica (#2562176)
Odgovori   +    1

članek imaš spodaj, povezavo nanj. seveda je članek zajedljiv. do cerarja. kdor je pismen in zna kaj več kot zgolj abecedo, naslov že razume tako. janša reče hop, cerar skoči. če bi jaz volil cerarja, bi bil strašno jezen nanj. lahko pa, da se motim.
novica
Dobro, da nisem volil ne enega ne drugega, vendar mislim, da namigovanje, da se Cerar zgleduje po Janševih nasvetih ni pravo.

Vsaka vlada, tako leva kot desna dela na isti način,ko pride na oblast, nasvete za vladanje pa dobiva iz istega vira
anon-182066 sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Cerar je temeljito razmislil: ograja na meji bo
[#2562193] 10.11.15 17:41 · odgovor na: novica (#2562176)
Odgovori   +    2
[novica]
> [FIN-557341]
> > [novica]
> > > [FIN-557341]
> > > Kam je pa tisti ultralevičarski zmazek od Simone izginil? Aja tle je: www.finance.si/88380...Bograja-bo
> >
> > spodaj imaš povezavo. sicer pa ne vem, kaj je ultralevičarskega v pisanju o tem, da premier ravna natanko tako, kot mu je pred časom svetoval šef opozicije.
> > novica
>
> A se ti ne zdi, da je že naslov malo zajedljiv? Aja a prejšnji članek obstaja kje?

članek imaš spodaj, povezavo nanj. seveda je članek zajedljiv. do cerarja. kdor je pismen in zna kaj več kot zgolj abecedo, naslov že razume tako. janša reče hop, cerar skoči. če bi jaz volil cerarja, bi bil strašno jezen nanj. lahko pa, da se motim.
novica
Ta odločitev Slovenije bo imela pozitiven rezultat,če bo spodbudila Hrvate, da se dogovorijo z nami o skupni obrambi njihove južne meje ali pa še boljše, da se v to vključijo tudi Srbija in Makedonija in se ograja naredi na makedonsko-grški meji in vse države EU-ja prispevajo svoje policaje. Z Grki sem obupal,oni uporabljajo begunce kot sredstvo za pritisk na EU,naj popusti svoj pritisk na njih. In Frau Merkel ne bo popustila, pa če Evropa skupaj z Nemčijo tudi propade.

Strani: 1