Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.631
[Glavni forum] Tema: Ob 15h Finance.si z novo podobo
[#2561812] 08.11.15 23:05 · odgovor na: anon-250483 (#2561768)
Odgovori   +    0
[FIN-320060]
Z leti sem ugotovil, da je z vsakim spreminjajnem financ zame manj informacij. Pred leti ste na strani borza umaknili automatski izračunan procenta dividende pri podjetjih katera kotirajo na borzi. Pri naslednjem spreminjanju financ ste umaknili stran z članki podjetij ki kotirajo na borzi. Recimo če si kliknil na določeno podjetje, si lahko prebiral članke financ o tem podjetju za leta nazaj.Ko ste naslednjič spreminjali finance ste umaknili borzno trgovanje z enominutnim zamikom in ga zamenjali z petnajst minutnim. Ravno tako ste ukinili podatke o ponudbi in povpraševanju z minutnim zamikom, se pravi da ste umaknili vse podatke kaj se je dogajalo pred eno minuto, koliko delnic je kdo prodajal in koliko kdo kupoval in po kakšni ceni. Sedaj pa ko spet spreminjate finance pa ste umaknili kompletno borzno dogajanje . Je pa vsako leto več nekih člankov ki nekako ne pašejo v vaš časnik.
Pride jutri nazaj na naslovnico borzni box tja na desno.
Kot že večletnega naročnika in rednega plačnika pa me moti tudi, da koželim odpreti določen članek, me najprej prisilite v branje nekih reklam.
Poslovni model je tak, da zajema dva glavna vira prihodkov: oglase in prodajo vsebin. Brez oglasov bi morala biti naročnina dražja. Ker ni ravno neelastična zadeva, bi to pomenilo lahko celo, da vsebine pač ne bi bilo. Tako kot v tisku, kjer so že od nekdaj oglasi, čeprav naročnik plača.

Imajo pa naročniki na Finance.si precej manj oglasov, kot nenaročniki, imamo pravila z omejitvami, tako da je boljša uporabniška izkušnja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2561812

Strani: 1

tilenrexi sporočil: 6.775
[Glavni forum] Tema: Ob 15h Finance.si z novo podobo
[#2561816] 09.11.15 00:24 · odgovor na: Gustl (#2561812)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: tilenrexi 09.11.2015 00:41
Meni se zdi, da je z novo obliko tudi manj vsebine na glavni strani, ko se zvečer posodobijo članki. Se motim?
tilenrexi sporočil: 6.775
[Glavni forum] Tema: Ob 15h Finance.si z novo podobo
[#2563123] 14.11.15 20:47 · odgovor na: Gustl (#2561812)
Odgovori   +    0
Lahko še popravite barve? Nespremenjene tečaje nevtralno in pozitivne zeleno?

Strani: 1