Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195846 sporočil: 3.006
[vrac]
> [Kimsky]
> > [rosom]
> > > [rafael69]
> > > Sicer se trudim biti optimist, vendar moramo odpreti oči in pogledati, kaj se že dogaja v širši okolici in kaj nas lahku tudi še čaka, ko severni sosedi zaprejo meje.
> > >
> > > Švedska:
> > > www.youtube.com/watc...lG75wb7lLw
> > >
> > > Norveška:
> > > www.youtube.com/watc...oiCYwoJKrE
> > >
> > > Anglija:
> > > www.youtube.com/watc...P6U6Hhy_2M
> > >
> > > ... da Belgije, Nizozemske, Danske sploh ne omenjam...
> >
> > in Slovenije v kateri salafisti že javno razglašajo svoje poglede na življenje.
>
> Ne samo poglede na življenje.
>
> resnica-haq.com/vpra...eniji.html
>
> Za tiste, ki se jim ne ljubi odpirat linka in brat: Anonimnež je vprašal: Kako vzpostaviti šeriat v Sloveniji? Sledi podroben odgovor. Mislim, da so to oni vahabiti al-kaj-že z Jesenic - mladeniča smo videli tudi na teveju.
>
> Ampak, kot bi rekel najobjestnejši, to so neke moje finte.

Ne vem, ampak tole kar tale pacient iz Jesenic piše je po moje kaznivo dejanje. Vsaj na robu. Tip je popolnoma usekan v glavo in človek se vpraša, kaj je človeka,ki živi v Sloveniji, ki je bil rojen v Sloveniji, pripeljalo do stanja, da meče iz sebe takšne norosti: šeriat v Sloveniji! Kdo mu je opral možgane, da piše takšne nebuloze. Kaj hudega smo mu Slovenci storili, da tako zelo sovraži naš način življenja in razmišljanja?
Oglej si bolj natanko to stran (resnica-haq), zlasti rubriko "Vprašanja in odgovori", pa boš videl, da je to islam in ne en pacient z Jesenic.
Enako začudeni kot ti so policaji v Malmöju: "Ne razumem, mi smo z njimi prijazni, oni pa v nas mečejo kamenje." (Malmö: 20-25% islamske populacije, no-go zones, od decembra lani do julija letos 30 eksplozij granat, avtomobilov bomb itd.)

In preden mi najobjestnejši spet spusti kakšno svojo ...čuj... tirado, še tole:
"In Australia, a Professor of Psychology from the University of Melbourne and a Professor of Sociology from the University of New South Wales have said that the term Islamophobia is used to dismiss opinions people dislike, by invalidating the people who hold those opinions. French Prime Minister Manuel Valls said in January 2015 following the Charlie Hebdo shooting “It is very important to make clear to people that Islam has nothing to do with ISIS. There is a prejudice in society about this, but on the other hand, I refuse to use this term 'Islamophobia,' because those who use this word are trying to invalidate any criticism at all of Islamist ideology. The charge of 'Islamophobia' is used to silence people”."