Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

grekom1 sporočil: 349
[pomurski]
> [grekom1]
> > [pomurski]
> > > [svejk]
> > > Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.
> >
> > Tako ja, in potem naj jo raztrga z lastnimi kremplji in porine svoj podaljšani karnivorski gobec v njeno toplo okrvavljeno drobovje, če je to res tako naravno.
> >
> > Eh, res so hudi mesožeri. Bi pričakoval, da se jim bodo sline cedile, ko jim pokažeš kak filmček iz klavnice, pa se jim praktično vedno želodec upre.
>
> Pa si začel z vašim opevanim veganskim fundamentalizmom in nasiljem. Isti si kot IS ali pa oni smotani Jehovci ko bi mi radi na vratih prodali verovanje v neko idejo.

Za marsikoga je resnica pač nasilje, kaj čmo. Važno, da si ti nenasilen. Pa da verjameš v to.
Ce me citiras, prosim vse, si pozabil:
Pa preden mi Leonarda v glavo zabrišeš...
arthistory.about.com...tarian.htm

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2559236

Strani: 1

pomurski sporočil: 1.856
Zadnja sprememba: pomurski 27.10.2015 14:43
[grekom1]
> [pomurski]
> > [grekom1]
> > > [pomurski]
> > > > [svejk]
> > > > Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.
> > >
> > > Tako ja, in potem naj jo raztrga z lastnimi kremplji in porine svoj podaljšani karnivorski gobec v njeno toplo okrvavljeno drobovje, če je to res tako naravno.
> > >
> > > Eh, res so hudi mesožeri. Bi pričakoval, da se jim bodo sline cedile, ko jim pokažeš kak filmček iz klavnice, pa se jim praktično vedno želodec upre.
> >
> > Pa si začel z vašim opevanim veganskim fundamentalizmom in nasiljem. Isti si kot IS ali pa oni smotani Jehovci ko bi mi radi na vratih prodali verovanje v neko idejo.
>
> Za marsikoga je resnica pač nasilje, kaj čmo. Važno, da si ti nenasilen. Pa da verjameš v to.

Ce me citiras, prosim vse, si pozabil:

> Pa preden mi Leonarda v glavo zabrišeš...

> arthistory.about.com...tarian.htm
Ah, na slippery slope pa ne bom odgovarjal, ne želim tekmovati v trolanju.
Dovolj je zdravstvenih, etičnih, okoljskih in ekonomskih argumentov, ki ne govorijo v prid prehranskih razvad človeka v 21.st, ki jih vsi dobro poznate in kdor ima vsaj malo rad sebe in svet okoli sebe, bo dal nekaj na to, simple as that.

Strani: 1