Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

depersin sporočil: 10.224
Zadnja sprememba: depersin 27.10.2015 12:21
[pomurski]
To so te gostilniške legende, ja.
yourveganfallacyis.c...s-ate-meat
To pravijo evolucionisti. Poglej si kakšno oddajo o evoluciji in o tem, kako naj bi se na kakšnem planetu razvila inteligentna bitja kot ljudje - vedno so mesojede živali, ki rabijo več pameti.

In potem mi serviraš eno vegansko stran.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2559200

Strani: 1

pomurski sporočil: 1.856
[depersin]
> [pomurski]
> To so te gostilniške legende, ja.
> yourveganfallacyis.c...s-ate-meat

To pravijo evolucionisti. Poglej si kakšno oddajo o evoluciji in o tem, kako naj bi se na kakšnem planetu razvila inteligentna bitja kot ljudje - vedno so mesojede živali, ki rabijo več pameti.

In potem mi serviraš eno vegansko stran.
nevermind.
anon-106232 sporočil: 561
[depersin]
> [pomurski]
> To so te gostilniške legende, ja.
> yourveganfallacyis.c...s-ate-meat

To pravijo evolucionisti. Poglej si kakšno oddajo o evoluciji in o tem, kako naj bi se na kakšnem planetu razvila inteligentna bitja kot ljudje - vedno so mesojede živali, ki rabijo več pameti.

In potem mi serviraš eno vegansko stran.
To je res. Možgani morajo pri mirovanju dobiti 25% energije in to je možno samo z mesom. Primerjajte šimpanze in še bolj gorile, da niso mogli možgane bolj razviti, saj jedo predvsem rastlinsko hrano. Znanstveni imajo dve hipotezi:

1.)Hominidi so uspeli razbijati velike kosti živali, ki so jih jedle zveri, s kamni. Tako so lahko prišli do mozga, ki so zelo pomembni za razvoj možganov.

2)Ob spremembi podnebja pred okrog pred 150.000 leti je ostalo v Afriki samo od 5000 do 10.000 Homo sapiens-ev in živeli ob velikih jezerih v velikem Rift-u. V glavnem so jedli školjke, katerih meso z veliko omega-3 maščob zelo omogočajo razvoj možganov.

Kakor koli, ljudje ne bi nastali ljudje, če bi bili jedli samo rastline.

Strani: 1