Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
[Gustl]
Saj zadeve so jasne.

1 pivo na dan - ni panike
10 pirov na dan - good luck

Enako je z vso prehrano. Večina mainstream prehrane je neškodljive za večino ljudi, dokler je to v normalnih količinah. Ker pa so dobrote danes na dohvat ruke, količine niso več normalne.

In ni treba delat nobenih raziskav, da ugotoviš, da samo od klobas in cvička večina ljudi ne bo prav dolgo ali vsaj zdravo živela.
Če pa samo poisliš, kaj vse je v savinjskem želodcu in drugih suhih salamah, potem ni čudno, da so raziskave pokazale, da so klobase skodljive. Posebno suhe salame so pravi strup. Jaz sem včeraj zvečer pojedel mogoče 30 g, pa sem danes skoraj za na bolniško (k sreči sem v penziji).

Maršič pa je na svoji spletni strani enkrat napisal:
"Goveja juha je scalnica goveda in strupena."

Se bom raje držal cigaret, so manj škodljive, he, he...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2559150

Strani: 1

depersin sporočil: 10.224
[Breiva]
Če pa samo poisliš, kaj vse je v savinjskem želodcu in drugih suhih salamah, potem ni čudno, da so raziskave pokazale, da so klobase skodljive.
Jaz bi prej rekel, da so klobase škodljive v Ameriki, kjer je kvaliteta hrane slabša kot pri nas. Večina E-jev je itak na trgu že dolgo let in se ni pokazalo, da bi bili škodljivi.
anon-202494 sporočil: 2.309
Zadnja sprememba: anon-202494 27.10.2015 10:16
Ivan Maršič ja napisal:

Golaž, ki ga pripravljamo na običajen način vsebuje dve škodljivi stvari. Praženo čebulo smo že omenili. Zakaj odliti in zavreči prvo vodo, v kateri se je kuhalo meso? Ivan je bil mnenja, da se vsa kemija, ki jo je govedo zaužilo (krmila, pesticidi, klorirana voda itd.), nabira v živalskih kosteh in mišicah. S kratkim kuhanjem se izločijo v vodo in jih ne bomo še mi zaužili. Zelo blizu resnice so tisti, med njimi so tudi zdravniki, ki pravijo,

"""da je goveja juha živalski urin!

Bomo še naprej uživali to juho?

Strani: 1