Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-149637 sporočil: 3.223
Zadnja sprememba: anon-149637 20.10.2015 11:24
.. OK, in kaj razen neizmerne servilnosti do prvorazrednih na čelu s "požrtvovalno" Nemčijo preprečuje Sloveniji, da bi migrante prepeljali do avstrijske meje,
Preprečuje jim (mogoče?) zavedanje,da bi Avstrijci takoj vrnili nazaj vse na ta način usmerjene.Tega slovenska vlada niti ne ve kako vrniti Hrvatom vse ,ki prečkajo zeleno mejo.Ali pa ve,da bi jim croatarji rekli:"marš u tri..

aha,ti precej veš pa mi povej kaj bodo z vsemi temi debelimi knjigami spiskov in registracijami počeli naši administrativni evidentičarji:)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2557440

Strani: 1

anon-316368 sporočil: 957
da je prihod migrantov v zadnjih treh dneh presegel vse obvladljive zmožnosti, na katere se je pripravljala Slovenija.
Formalno je evidenca edina možnost, da migrante, ki jih vrnejo Nemci v Avstrijo in Avstrijci k nam, pošljemo na Hrvaško. Če evidence od kod so migranti prišli nimamo, potem jih Hrvatje ne bodo vzeli od nas! (Seveda se lahko zgodi, da celoten sistem razpade in potem bo itak vseeno). Ampak, dokler je nekaj od EU še ostalo, je evidentiranje naše edino upanje!!!
najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 20.10.2015 13:34
[rosom]
>.. OK, in kaj razen neizmerne servilnosti do prvorazrednih na čelu s "požrtvovalno" Nemčijo preprečuje Sloveniji, da bi migrante prepeljali do avstrijske meje,
Preprečuje jim (mogoče?) zavedanje,da bi Avstrijci takoj vrnili nazaj vse na ta način usmerjene.Tega slovenska vlada niti ne ve kako vrniti Hrvatom vse ,ki prečkajo zeleno mejo.Ali pa ve,da bi jim croatarji rekli:"marš u tri..

aha,ti precej veš pa mi povej kaj bodo z vsemi temi debelimi knjigami spiskov in registracijami počeli naši administrativni evidentičarji:)
... jebiga, kakor jaz vidim to kolobocijo, lahko Slovenija postane begunski center za celo EU in kot sem napisal v nalimanih postih s tem zaslužimo nekaj milijard novo naštancanih evrov, od katerih bo 90% seveda poniknilo za svetovalne pogodbe o reševanju begunske krize v smislu "Kako naliti 10 litrov v litersko flašo in nič razliti" ... khmm, lahko pa enako kot croatarji nam tudi mi Avstrijcem lepo rečemo "marš v tri pizde materine" in nekaj cajta na zeleni meji z njimi igramo "pingpong", dokler begunci sami ne bodo našli pot naprej proti avstrijsko-nemški meji za naslednjo partijo "pingponga" z begunci med Avstrijci in Nemci ... evo, in če mene kaj vprašaš, jaz stavim na prvo opcijo, kar pomeni, da bodo naši administrativni evidentičarji debele knjige spiskov in registracij pridno hranili in jih veselo dopolnjevali, občasno pa prosili požrtvovalne Nemce, da jim pošljejo nove ...

P.S.: ker bomo uspešno izvajali nalogo begunskega centra za celo EU, bomo seveda Slovenci tudi zadnji, ki bomo iz EU uradno izstopili, in sicer ko EU že nekaj let ne bo več ...

Strani: 1