Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 20.10.2015 09:36
[Whiskey]
Hinavska hrvaška politika dostavlja tu 1.000 in tam 700, ... beguncev. Nemci so že ponudili pomoč svoje policije, Cerar pa še vedno razmišlja. Na zeleni meji bi bilo treba že pred mesecem pričeti z gradnjo ograje & bodeče žice. Edino tako se bo ustavila nasilna islamizacija Evrope. Erdoganu je vsaka milijarda € "premalo". Izsiljuje z liberalizacjo vizne politike in vstopom Turčije v EU.

Spet se kaže pregovorno mencanje in nesposobnost reakcije združbe EU. Zato ni čudno, če se bo zgodil odhod UK iz unije.
... OK, in kaj razen neizmerne servilnosti do prvorazrednih na čelu s "požrtvovalno" Nemčijo preprečuje Sloveniji, da bi migrante prepeljali do avstrijske meje, enako kot so jih Grki do makedonske meje, Makedonci do srbske meje, Srbi do madžarske in hrvaške meje, Hrvati pa do slovenske meje ? ... khmm, ker res ne vem, zakaj bi vsi našteti migrante na silo zadrževali pri sebi, če pa vsi hočejo na bogati zahod, sploh pa ne vem, zakaj bi se Turki z zadrževanjem nekaj milijonov(!) beguncev pri njih žrtvovali za to isto Evropo, ki jih že 20 let zajebava z vedno novimi in novimi zahtevami v "odprtih poglavjih v procesu približevanja EU" ...

P.S.: to forum.finance.si/?m=...113&single sem pred dvema(!) mesecema napisal na totem forumu in moje prognoze se očitno uresničujejo v kompletu ... aja, in to forum.finance.si/?m=...799&single sem na isto temo napisal še malo prej, da slučajno ne bi prehitro pozabili, kdo je to migrantsko godljo zakuhal in zakaj ...