Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
Zadnja sprememba: anon-202494 14.10.2015 13:44
[Matejadv]
Ko pogledaš odmeve z Metodovimi izjavami, si zaželiš, da bi prišel čas kmečkih puntov.
Je povsem jasno povedal, da niso delali, kot se je od njih med vrsticami pričakovalo, ampak tisto, za kar so bili postavljeni. Pa še zaposlenim v DUTB so potem šli prat možgane, kako in kaj, v opomin, da bodo pazili, kaj počnejo. Modus operandi a la mafia. In Milko Cezar mu stoji ob strani. Daleč smo prišli!
Kdaj bodo kakšni vstajniki prišli malo zvončkljat tem stricem?
Nikoli, ker ima Uberkralj palčkov vse pod kontrolo in ne bo nikoli dopustil, da bi zvončkljali bolševikom. Mi se hecamo iz Uberkralja, a realnost je res taka, da ima stara udbovska naveza še vedno vse pod kontrolo, kot že preteklih 70 let.

Jaz se dobro spomnim, kako je Uberkralj (MK) leta 1973 imenoval direktorja takratnega KEL (Komunalna Energetika Kjubljana), čeprav ta ni imel nobenih ustreznih kvalifikacij (ime mu je bilo Milan Štruc). Za zahvalo pa je potem podpiral Uberkralja pri vseh nejegovih rabotah. Kaj se je potem zgodilo z MŠ pa ne vem, ker sem leta 1978 zapustil takratno gnilo državo.

Ko sem se leta 2004 vrnil v samostojno Slovenijo sem na mojo žalost ugotovil, da je Uberkralj palčkov še vedno na oblasti in da je Slovenija ravno tako gnila, kot je bila Jugovina leta 1978.

Cerar pa je zgolj lutka Udbovske naveze in sam nima in ne sme nič odločati. Je le izvrševalec ukazov. Po še zapleta se , kot se je pri odstavitvi Nyberga, enkrat je rekel, da plače niso vzrok za odpustitev, potem pa zopet da so plače glavni problem.

Cerar, kje je tvoja kredibilnost? Si jo pustil v Murglah?

PS: Ime tistega fanta MŠ sem navedel, da ne bi mislili, da sem si vse samoizmislil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2556247

Strani: 1

anon-202494 sporočil: 2.309
KEL = Komunalna Energetika Ljubljana

Tako se je takrat imenovala ljubljanska toplarna

Strani: 1