Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.972
Problem te države so - to vedno pravim - sami državljani, ki vede ali nevede potvarjajo stvarnost ali pa imaš tudi ti problem z dojemanjem realnosti.

Bom konkreten, kje izkrivljaš realno sliko:
1. 143 jurjev je samo tvoja (namišljena) cena, ki jo vidiš samo ti. Izklicna cena je 130 jurjev in po logiki stvari ta vključuje že 9,5% ali 22% DDV.

2. Jaz pišem o real vrednosti nepremičnine 95.000 EUR (z DDV), ne pa o 110 ali 130 ali 143 jurjev. Tu si spet nekaj namišljaš, ker sem vrednost iz prvega maila zaradi pregleda lokacije bistveno spremenil. Glej drugi mail.

3. Urejena garaža ali parking pred blokom sta dve različni stvari, ki posledično vplivata na vrednost nepremičnine.

4. Tržna osnova kvadrature je cca. 50 m2 + 3 parkirna mesta, vsaj eno ali vsa tri v garaži - tega nisem razumel iz članka, ampak nima veze.

5. Po Gursu je vrednost stanovanja čez 122 jurjev (seveda z vključenim DDV).

Zdaj pa najlepše: Ali se boš opravičil ali pa ti priporočam, da greš na pregled k strokovnjaku, da ti preveri vid ali dojemanje realnosti zapisanega.
Beri zgoraj, kaj sem zapisal, potem nehaj pisati oslarije... Lahko debatirava o ceni, ki je plus minus, ne pa o oslarijah.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2556168

Strani: 1

spiderman sporočil: 1.741
Cena 143.335 EUR
www.nepremicnine-har...vdesc#cnta

Parking pred blokom ali parkirno mesto v kleti hiše, če je zasedeno (ker tam pač lahko parkira kdorkoli-dejstvo) in jaz tam ne morem parkirati sta zame vredna povsem enako. Nič.

Strani: 1