Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
Zadnja sprememba: bobek13 12.10.2015 13:49
[republican]
Očitno ne poznaš dobro politikov. Večina politikov ne gre v politiko, da bi naredila labodje speve, ampak da se čim dlje obdrži v njej in ima od tega čimveč koristi.
joj človek pa ti me res nočeš razumet (al sem pa že zrel za Polje:))))

očitno smo prišli tako daleč, da se "novi" obrazi ko vstopajo v igro dobro zavedajo, da so samo za 1x uporabo, saj sta z vickibedi-jem ugotovila, da so vsi instant nastavljeni na naslednjih volitvah pogoreli - ergo grejo v to zgodbo z razumevanjem, da je to one time deal... torej zakaj (če se že tako visoko cenijo, kot se cmerar) ne bi raje, ko so se že zavihteli v sedlo, naredili labodjega speva v dobro SLO, kot, da ob odhodu še naslednji žebelj v našo krsto zabijejo?

;-)

lpA

p.s.: in ne jaz nič takega ne pričakujem od cmerarja, ker on ima o sebi visoko moralno pravičniško mnenje, ne jaz... in jaz se vse to sprašujem izhajajoč iz te njegove samopodobe... :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2555546

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[bobek13]
> [republican]
> Očitno ne poznaš dobro politikov. Večina politikov ne gre v politiko, da bi naredila labodje speve, ampak da se čim dlje obdrži v njej in ima od tega čimveč koristi.

joj človek pa ti me res nočeš razumet (al sem pa že zrel za Polje:))))

očitno smo prišli tako daleč, da se "novi" obrazi ko vstopajo v igro dobro zavedajo, da so samo za 1x uporabo, saj sta z vickibedi-jem ugotovila, da so vsi instant nastavljeni na naslednjih volitvah pogoreli - ergo grejo v to zgodbo z razumevanjem, da je to one time deal... torej zakaj (če se že tako visoko cenijo, kot se cmerar) ne bi raje, ko so se že zavihteli v sedlo, naredili labodjega speva v dobro SLO, kot, da ob odhodu še naslednji žebelj v našo krsto zabijejo?

;-)

lpA

p.s.: in ne jaz nič takega ne pričakujem od cmerarja, ker on ima o sebi visoko moralno pravičniško mnenje, ne jaz... in jaz se vse to sprašujem izhajajoč iz te njegove samopodobe... :)

Vidim kaj te muči, pa ti povem, da Slovenci pač nismo nagnjeni k scenarijem, podobnim ruskim zabavam, ko zvrnejo 1/2 litra vodke in se gredo rusko ruleto. Po parih letih si pač odstavljen, to je dejstvo. Ampak od načina odstavitve lahko prideš v mehko v hibernacijo, kjer čakaš na naslednji piškotek ali pa padeš v kiblo, kjer lahko sonce gledaš samo še čez lino. In zato noben naš politik ne tvega kible.

Strani: 1