Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako bi birokrat razturil slovensko birokracijo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
Bomo poizkusili prilagoditi forum tako, da se bo videlo, kdo je v resnici naš naročnik, kdo laže, da je naročnik, kdo hoče konkstruktivno pripomoči k izboljšanju vsebine in kdo hoče samo škoditi. Kaj mislite, bi taka transparentnost škodila ali koristila uporabnikom foruma in Financam? Pa ni treba odgovarjati, je retorično vprašanje. LPS

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2555022

Strani: 1

anon-186171 sporočil: 166
[simona2]
Bomo poizkusili prilagoditi forum tako, da se bo videlo, kdo je v resnici naš naročnik, kdo laže, da je naročnik, kdo hoče konkstruktivno pripomoči k izboljšanju vsebine in kdo hoče samo škoditi. Kaj mislite, bi taka transparentnost škodila ali koristila uporabnikom foruma in Financam? Pa ni treba odgovarjati, je retorično vprašanje. LPS
Ne razumem sicer najboljše tegale vašega predloga ? Jaz sem sicer vaš naročnik kar lahko vedno preverite v vaši bazi podatkov. Skratka gledanje na uporabnike na tem forumu v smislu ali so naročniki ali niso ne bo pripomoglo k dvigu kakovosti pisanja Financ. Novinarji ste dolžni spoštovati zakonodajo in uporabljati knjižno slovenščino v svojih člankih. Mi uporabniki foruma pa le- temu nismo zavezani in lahko pišmo tudi v pogovornem slengovskem jeziku po forumu.

Le kje je tako opevana strokovnost, neodvisnost, raziskovalno novinarstvo in zavezanost materinemu jeziku pri današnjih novinarjih v Sloveniji ?

Strani: 1