Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Brnik leto dni pod Nemci. Kje so naložbe?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Kakšen čuden intervju. Morda je v živo delovala drugače, ampak ko sedaj tole berem, se mi zdi kot nekakšno mini podjebavanje s strani novinarjev in potem temu primerna obrambna drža obeh.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2553350

Strani: 1

mer333 sporočil: 890
[Glavni forum] Tema: Brnik leto dni pod Nemci. Kje so naložbe?
[#2553600] 03.10.15 17:54 · odgovor na: sopranos (#2553350)
Odgovori   +    26
[sopranos]
Kakšen čuden intervju. Morda je v živo delovala drugače, ampak ko sedaj tole berem, se mi zdi kot nekakšno mini podjebavanje s strani novinarjev in potem temu primerna obrambna drža obeh.
Seveda je bilo podjebavanje in to ne mini.
Naši novinarji še vedno ne razumejo pojma "privatna lastnina"
anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Brnik leto dni pod Nemci. Kje so naložbe?
[#2553641] 03.10.15 21:10 · odgovor na: sopranos (#2553350)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-317028 03.10.2015 21:18
[sopranos]
Kakšen čuden intervju. Morda je v živo delovala drugače, ampak ko sedaj tole berem, se mi zdi kot nekakšno mini podjebavanje s strani novinarjev in potem temu primerna obrambna drža obeh.
Po večkratnem branju "intervjuja" se zdi, da je veliko več povedanega kot napisanega. Fraport je od države in letališča pričakoval veliko več (?), kdo ve mogoče je državna Adria tista, ki vleče letališče nazaj. Fraport ne želi konflikta z državo, država ne želi stečaja Adrie. Pat pozicija. Dejstvo je, da se letališče ne razvija. Poglejmo zagrebško letališče. Popeljimo se z avtom od Ljubljane proti Zagrebu in naprej po zagrebški obvoznici (Varaždin, Beograd), poglejmo na desno in opazili bomo novo zagrebško (francosko) letališče, ki raste, raste...lahko bo skrbelo za 5 milijonov potnikov od tega vsaj za milijon ali več Slovencev...Pa brez zamere, navijal sem za kitajske lastnike Pučnika.

Strani: 1