Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
Zadnja sprememba: anon-116402 01.10.2015 11:23
Finance delamo: Bi radi pomagali domovini? Seksajte!
Že, že, ampak ne s slepimi naboji. Predvsem pa potem prevzemite odgovornost za svoja dejanja.

Sicer pa bi tudi domovina lahko tu precej naredila. Recimo normalizacija nepremičninskega trga vs. umetno vzdrževanje neravnovesij na tem trgu ima precej opraviti s tem, da se mlade družine ne odločajo za otroke oz. da se odločijo kvečjemu za enega ali morda dva (ne pa tri, kot bi bil optimum za obnavljanje naroda).

Druga stvar je okrevanje gospodarstva, česar se (za razliko od nepremičninskega trga) ne da rešiti čez noč, se pa čez noč lahko začne delati na tem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2553102

Strani: 1

anon-367772 sporočil: 3
No tudi na Danskem imaljo problem, kot v Nemciji mi pravi teta zi Stuttgarta, osebno sem zato, pred 15 leti sem se zelel ustalit v Sloveniji, ampak takrat mi Jansa ni dal se socialne pomoci ki sem jo bil delezen, Naj slovenke jebejo zdaj sirijci, kot bodo zdaj poceli v Nemciji. Jaz sem si tukaj ustvaril dom in zivljenje, ceprav je bilo tezko, mukotrpno, imam svoj biznis ki a gradim, zal mi je mladih ki jim drzava ne dovoli, ali se prevec vmesava v ekonomijo, gospodarstvo, in jim ne uspeva ustvarit svojih sanj.

Strani: 1