Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek BMW zanikal manipulacije pri meritvah dušikovih oksidov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

klemenstp sporočil: 2.568
[najobj]
> [vrac]
> > [klemenstp]
>
> > V Bosni mislim, da dobiš odgovore pri 90% lastnikov vozil.
> > Lani je prijatelj prodal škodo s 420.000km, novi lastnik se še sedaj vozi po SLO. Popravil skoraj da ni imel, je pa res lepo delal z avtom.

> Tudi na Kubi avti zdržijo neskončno, daj ti meni povej,kateri avto v Sloveniji in na slovenskih cestah zdrži brez večjih stroškov popravila 300.000 kilometrov.

... OK, da imajo - za Bosno ne vem - na Kubi boljše zdravstvo kot v Sloveniji, sem na totem forumu že prebral, da pa imajo tam tudi boljše ceste, pa res prvič slišim ...

P.S.: po mojih izkušnjah je avto kot človek ... khmm, navzven zgleda enak, navznoter pa je zelo drugačen ...
Na Kubi imajo čist fajn ceste, mogoče kje malo gladke, vsaj kjer sem se jaz vozil lani. V Ljubljani te bolj premetava in stresa kot v Havani.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2551707

Strani: 1

Endimion sporočil: 10.389
Nič tac'ga.

na kubi niso tojk znucane :)
najobj sporočil: 31.972
Zadnja sprememba: najobj 24.09.2015 15:22
[klemenstp]
> [najobj]
> > [vrac]
> > > [klemenstp]
> >
> > > V Bosni mislim, da dobiš odgovore pri 90% lastnikov vozil.
> > > Lani je prijatelj prodal škodo s 420.000km, novi lastnik se še sedaj vozi po SLO. Popravil skoraj da ni imel, je pa res lepo delal z avtom.
>
> > Tudi na Kubi avti zdržijo neskončno, daj ti meni povej,kateri avto v Sloveniji in na slovenskih cestah zdrži brez večjih stroškov popravila 300.000 kilometrov.
> ... OK, da imajo - za Bosno ne vem - na Kubi boljše zdravstvo kot v Sloveniji, sem na totem forumu že prebral, da pa imajo tam tudi boljše ceste, pa res prvič slišim ...
>
> P.S.: po mojih izkušnjah je avto kot človek ... khmm, navzven zgleda enak, navznoter pa je zelo drugačen ...
Na Kubi imajo čist fajn ceste, mogoče kje malo gladke, vsaj kjer sem se jaz vozil lani. V Ljubljani te bolj premetava in stresa kot v Havani.
... OK, saj lahko celo verjamem, ampak jaz sem hotel predvsem povedat, da različni avtomobili istega tipa različno zdržijo, ker je marsikaj odvisno od voznika ...

P.S.: pred časom so tukaj na veliko šimfali Crveno zastavo in se delali norca, jaz pa sem se s stoenko osem let vozil brez popravila ... khmm, ker znucane pakne, svečke in še kakšno drobnarijo štejem v potrošni material ...

Strani: 1