Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-182066 sporočil: 11.068
[janbrezveznjak]
Mislim, da se je najbolje odrezala Madzarska, ceprav jim je nekdo hodil solit pamet.
Nasi in hrvaski mediji so pohiteli ucit cloveskosti in solidarnosti drugim, a jih zmanjkuje hrane in vode ze po prvih nekaj tisocih beguncev.
Pohiteli pa so si lastiti zasluge za solidarnost, na racun drugih seveda.Tistih, ki so si vzeli minuto dve, da bi premislili, kako bi pomagali SAMI, IZ SVOJEGA ZEPA ali s pomocjo nastanitve pri SEBI. A oznaceni so bili seveda za ekstremiste, soviniste. Levi politiki so si glede pomoci nastanitve pri sebi doma, kot je bilo vceraj videno vsi oprali roke.
Da, dobri so za pograbiti zasluge iz naslova pomoci, ki bi jo nudili drugi, ali sirsa skupnost, nikoli pa oni sami.
Tudi jaz sem kar debelo gledal, ko sem poslušal te izjave, kako mi ne bomo zapirali mej, kako smo mi pripravljeni na begunski val in da begunci ne bodo drli čez Slovenijo. In če bi naši politiki sešteli ena in ena in vedeli zakaj Madžari delajo ograjo, bi morali vedeti tudi, da nam bodo Hrvati promptno transportirali vse v istem trenutku na naše meje, bi se na to morali pripraviti. Pa se seveda nismo. Zato bi morali mi vse begunce dostaviti na Avstrijsko mejo, ker oni in Merklova so jih vabili in povzročili to stanje. Sedaj bodo vsi imigranti ob prihodi zaprosili za politični azil, da jih ne bi vračali nazaj na Hrvaško. In tega mi ne bomo vzdržali.