Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
Zadnja sprememba: bobek13 17.09.2015 14:44
zakaj? Madžari so svojo mejo fizično zaprli, tisto kar je že prišlo k njim so elegantno dostavili na Avstrijsko mejo... naša meja s Hrvaško pa ni niti najmanj "pokrita", tako, da edino če bi Mirči vzpostavil strožji nadzor Hrvaške meje in ZRAVEN še Madžarske bi bilo do neke mere razumljivo, da je pa samo nadzor Madžarske meje zaostril o Hrvaški pa nič, pa lahko pomeni le to akr sem napisal v zadnjem stavku mojega prejšnjega zapisa... ;-)

Mirč bi rad #je*albrezdagavstavi z drugimi besedami, ne ve kaj mu je narediti in ker ne bi rad izpadel totalen nesposobnež, rajši nekaj malega naredi, pa čeprav to nima nobenega smisla... :)

lpA

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2549111

Strani: 1

lea1 sporočil: 834
kot je že nekdo povedal, meja s Hrvaško je znanja - Šengenska meja, to ni notranja meja v EU, kjer ni bilo kontrol. Carine na meji ni več, seveda, samo saj carina pokriva blago, kontrola oseb pa je tisto, kar dela policija. In policija ves čas pokriva južno mejo - ali? Res pa je, da tisti, ki ne živijo v bližini , verjetno niti ne opazijo, sploh, če na Hrvaško tudi sicer ne hodijo.
bc123a sporočil: 48.253
Kot sem ze napisal, treba je pripraviti veliko begunsko taborisce v sentilju in poskrbeti, da begunci s kar najmanj probkemov pridejo do njega. Recimo s posebnimi vlaki in avtobusi.

Samo nemcev ne poslusati vec, prosim, saj vidite da vsak dan govorijo kaj drugega.

Strani: 1