Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pismo urednice: Zakaj so Čehi pravi frajerji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-218201 sporočil: 1.447
[FIN-368181]
Na Čehe in okoliške CEE narode sem zmeraj gledal s spoštovanjem, sploh, ko sem ob sodelovanju z njimi imel priložnost spoznati njihovo zgodovino, način delovanja in mentaliteto. Veliko ljudi, tudi nekateri blizu temu časopisu, so še ne tako daleč nazaj zelo zaničljivo gledali na ta del Evrope. Pred leti, v 2. letu krize sem napovedal, da nas bodo v 5 letih dohiteli, če bomo doma tako cincali...in res se je zgodilo
To pa je jaka napoved v 5ih letih so Čehi napredovali za 1% mi pa nazadovali za 2% (stopnja razvitosti glede na EU). Nostradamus res.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2548812

Strani: 1

FIN-368181 sporočil: 2.807
[lukey90]
> [FIN-368181]
> Na Čehe in okoliške CEE narode sem zmeraj gledal s spoštovanjem, sploh, ko sem ob sodelovanju z njimi imel priložnost spoznati njihovo zgodovino, način delovanja in mentaliteto. Veliko ljudi, tudi nekateri blizu temu časopisu, so še ne tako daleč nazaj zelo zaničljivo gledali na ta del Evrope. Pred leti, v 2. letu krize sem napovedal, da nas bodo v 5 letih dohiteli, če bomo doma tako cincali...in res se je zgodilo

To pa je jaka napoved v 5ih letih so Čehi napredovali za 1% mi pa nazadovali za 2% (stopnja razvitosti glede na EU). Nostradamus res.
Takrat so se mi večinoma smejali...

Strani: 1