Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek (Reportaža) kaj je Kia prinesla na Slovaško

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-293132 sporočil: 134
[Avto] Tema: Kaj je Kia prinesla na Slovaško
[#2548131] 15.09.15 08:47 · odgovor na: anon-116402 (#2547898)
Odgovori   +    0
Glede garancije nisi na tekočem. Pred leti oziroma pri prvem cee'du je bila garancija res omejena na določene sklope, že kar nekaj let pa velja pri vseh modelih 7-letna garancija na cel avto, na vse, ne pa le na pogonski sklop, kot je to veljala za prvo generacijo cee'da, s katero so pri Kiji uvedli 7-letno garancijo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2548131

Strani: 1

anon-116402 sporočil: 4.340
[Avto] Tema: Kaj je Kia prinesla na Slovaško
[#2548197] 15.09.15 10:37 · odgovor na: anon-293132 (#2548131)
Odgovori   +    0
[Niki11]
Glede garancije nisi na tekočem. Pred leti oziroma pri prvem cee'du je bila garancija res omejena na določene sklope, že kar nekaj let pa velja pri vseh modelih 7-letna garancija na cel avto, na vse, ne pa le na pogonski sklop, kot je to veljala za prvo generacijo cee'da, s katero so pri Kiji uvedli 7-letno garancijo.
Res je, ponudbe Kie ne spremljam, ker niti ne kupijem avta, sploh pa nimam namena kadarkoli kupiti Kie. Sem se enkrat dovolj nategnil. Sicer pa pri problemih moje Kie tudi garancija (v kombinaciji s Kiinim pristopom pri reševanju reklamacijskih zahtevkov) ne pomaga. Servis hoče, da se problem pojavi tam, kar je pri naključno ponovljivih problemih precej težko. Jaz pa nimam časa leteti na servis, ko se problem pojavi. Kio se kupil zato, da bi imel manj problemov, kot s starimi jajci, ne pa več.

Sicer pa jih sumim, da gre za spremembo v garanciji zgolj zato, ker so načli bolj sofisticiran način, da se izognejo odgovornosti za napake. Mogoče je sedaj vse potrošni material, katerega garancija itak ne krije v nobenem primeru.

Strani: 1