Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

XZZZS4 sporočil: 84
[Gustl]
> [polo06]
> Naša ulica v hrvaškem Mercatorju več ne kupuje ničesar. Tudi hrvaškega kulena ne. In malo nas zanima, kje se bo zaposlil tale Balažič, ko ga bodo sunili v rit.

Najbrz tam, kjer zdaj kupujete nehrvaske, torej nemske izdelke - Hofer, Lidl, Spar.
Morda se bo res zaposlil tam (čeprav sam dvomim o tem). Kolikor sem pa razumel avtorja prvotnega komentarja, tega to (balažičeva prihodnja zaposlitev namreč) spleh ne zanima (in ravno tako tudi razna ugibanja o tem ne).
Meni je pa pri vsem tem zanimiva neka druga misel. Tale namreč: "tam, kjer zdaj kupujete nehrvaske, torej nemske izdelke" . Kolikor razumem to izjavo, so torej nehrvaški izdelki pač nemški. Drugega pač ni! Ali sem morda kaj spregledal?

Lp

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2546345

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[XZZZS4]
> [Gustl]
> > [polo06]
> > Naša ulica v hrvaškem Mercatorju več ne kupuje ničesar. Tudi hrvaškega kulena ne. In malo nas zanima, kje se bo zaposlil tale Balažič, ko ga bodo sunili v rit.
>
> Najbrz tam, kjer zdaj kupujete nehrvaske, torej nemske izdelke - Hofer, Lidl, Spar.

Morda se bo res zaposlil tam (čeprav sam dvomim o tem). Kolikor sem pa razumel avtorja prvotnega komentarja, tega to (balažičeva prihodnja zaposlitev namreč) spleh ne zanima (in ravno tako tudi razna ugibanja o tem ne).
Meni je pa pri vsem tem zanimiva neka druga misel. Tale namreč: "tam, kjer zdaj kupujete nehrvaske, torej nemske izdelke" . Kolikor razumem to izjavo, so torej nehrvaški izdelki pač nemški. Drugega pač ni! Ali sem morda kaj spregledal?

Lp
Si spregledal: sarkazem do izjave "naša ulica (LOL...:) ...še hrvaškega kulena... (LOL :)

Strani: 1