Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenski levičar in sirski begunec

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.256
[Glavni forum] Tema: Slovenski levičar in sirski begunec
[#2545960] 04.09.15 14:16 · odgovor na: (#2545958)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: crt 04.09.2015 14:18
[gsavli]
a čmo ugibat, kako bo ta zgodba šla naprej, če usečemo scenarij the economista in financ "dajte jim službe!" in sforsiramo na hitro njihovo integracijo v našo družbo?
po moje malo podcenjujes vrocino custev med razlicnimi vrstami kristjanov v tistem casu, se zlasti v anglo svetu, ampak ni bistveno.

glede tega, kar pravis - ni kaj dosti ugibat, tisti mail, ki ga je bc vceraj prilepil, je bil moj :) ... dodal bi samo, da ko bodo zaceli po enostavnem delovanju inercije in cloveske narave dolfeti prevzemati oblast po evropi, bo nemcija verjetno zadnja padla, ker toliko spomina vendarle je ( + ker ima boljso absorpcijsko moc kot drzave z XX% nezaposlenostjo); da pa to ostalim kaj dosti ne nuca. moje glavno operativno vprasanje za srednjerocni plan je, kako odrasel sadovnjak prepeljes na zelandijo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2545960

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Slovenski levičar in sirski begunec
[#2545961] 04.09.15 14:18 · odgovor na: crt (#2545960)
Odgovori   +    2
[crt]
> [gsavli]
> a čmo ugibat, kako bo ta zgodba šla naprej, če usečemo scenarij the economista in financ "dajte jim službe!" in sforsiramo na hitro njihovo integracijo v našo družbo?

ni kaj dosti ugibat, tisti mail, ki ga je bc vceraj prilepil, je bil moj :) ...
tako ja. namen pa dirty trick zvabiti te nazaj na forum :)
bobek13 sporočil: 4.301
[Glavni forum] Tema: Slovenski levičar in sirski begunec
[#2545974] 04.09.15 14:37 · odgovor na: crt (#2545960)
Odgovori   +    4
[crt]
> [gsavli]
> a čmo ugibat, kako bo ta zgodba šla naprej, če usečemo scenarij the economista in financ "dajte jim službe!" in sforsiramo na hitro njihovo integracijo v našo družbo?

po moje malo podcenjujes vrocino custev med razlicnimi vrstami kristjanov v tistem casu, se zlasti v anglo svetu, ampak ni bistveno.

glede tega, kar pravis - ni kaj dosti ugibat, tisti mail, ki ga je bc vceraj prilepil, je bil moj :) ... dodal bi samo, da ko bodo zaceli po enostavnem delovanju inercije in cloveske narave dolfeti prevzemati oblast po evropi, bo nemcija verjetno zadnja padla, ker toliko spomina vendarle je ( + ker ima boljso absorpcijsko moc kot drzave z XX% nezaposlenostjo); da pa to ostalim kaj dosti ne nuca. moje glavno operativno vprasanje za srednjerocni plan je, kako odrasel sadovnjak prepeljes na zelandijo.
kot prvo, si se pustil nasrat? kak lepo :))) pa nadaljujmo malo resneje,

kje vidiš vzpon dolfetov po evropi? je trenutno (v luči te begunske krize) ta trend kaj porasel od recimo porasta zaradi recesije zadnjih 7-8let?

pa da se vrnemo v prijetnejše vode, za srednjeročni plan pa nič ne skrbi, kolko te poznam, si dovolj "ekonomsko samostojen", da brez problema dobiš NZ viso (sem se informiral pred časom ;-)) in iz prve roke ti lahko zagotovim, da imajo tam doli dovolj sadovnjakov, če se ti poželi s tem ukvarjati še naprej... :)))

lpA

Strani: 1