Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 27.08.2015 11:49
[najobj]
... čuj, bolj slabo si ti moj post prebral, ker sem jaz napisal, da se meni ne zdi zelo nenavadno, če zaradi zahtevne operacije na srcu umre ODRASEL človek, ki ima DESETKRAT VEČJE srce od dojenčka ... khmm, razen če ti in tvoji somišljeniki ne mislite, da je rezati in šivati približno tako mss.svarog.si/biolog..._11309.jpg veliko srce enako zahtevno (= uspešno) kot približno desetkrat pomanjšano "izvedbo" dojenčkovega srca in da se tega naučiš brez "podoptimalnih" operacij, ker je rezanje in šivanje dober centimeter velikega (= majhnega) srca dojenčka najbolj preprosta stvar na svetu, ki se jo lahko naučiš kar iz knjige, kot so se je brez "podoptimalnih" operacij po tvojem naučili vsi otroški kardiokirurgi, ki jih je glih zato v Evropi menda na tisoče ...

P.S.: ostalo ti je že bc123a odgovoril, zato jaz ne bom ponavljal ...
Sem kar dobro prebral. Pri tistem famoznem dopoisovanju Mischalyja in Geršaka pa gre za drugo stvar. On piše, naj slovenska kirurga opravita operacije sama, brez njegove prisotnosti!, kljub tveganju podoptimalnega končnega rezultata, ki lahko v najslabšem primeru pomeni tudi smrt otroka in kljub temu, da je on kot vodja programa bil dolžan biti prisoten pri operacijah teh dveh slovenskih kirurgov, dokler ne bi bila popolnoma suverena za te vrste operacije. Mischaly je že do takrat 5 let opravljal operacije v Ljubljani in kljub izrecnemu določilu v pogodbi v teh 5 letih NI naučil slovenskih kirurgov samostojnega dela, ko se je pa začela javnost spraševati, kaj je s ceno in potekom teh operacij, bi pa, da bi vsaj na videz ohranil verodostojnost spoštovanja določil pogodbe z njegove strani, odločil naj slovenska zdravnika kar takoj pričneta opravljati najtežje posege na otroških srcih brez njegove prisotnosti. In to na otroških srcih, za katere celo ti praviš, da so velika samo centimeter; čeprav popolnoma očitno sploh nista bila za takšno nalogo usposobljena. Očitno ni imel tega interesa, ker je bil predobro plačan. To, da je tip odhajal nazaj v Izrael celo uro in pol pred dokončanjem posega pa meji že na kazensko odgovornost. Kljub ogromnim vsotam, ki jih je pokasiral!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2543932

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 27.08.2015 15:17
[vrac]
> [najobj]

> ... čuj, bolj slabo si ti moj post prebral, ker sem jaz napisal, da se meni ne zdi zelo nenavadno, če zaradi zahtevne operacije na srcu umre ODRASEL človek, ki ima DESETKRAT VEČJE srce od dojenčka ... khmm, razen če ti in tvoji somišljeniki ne mislite, da je rezati in šivati približno tako mss.svarog.si/biolog..._11309.jpg veliko srce enako zahtevno (= uspešno) kot približno desetkrat pomanjšano "izvedbo" dojenčkovega srca in da se tega naučiš brez "podoptimalnih" operacij, ker je rezanje in šivanje dober centimeter velikega (= majhnega) srca dojenčka najbolj preprosta stvar na svetu, ki se jo lahko naučiš kar iz knjige, kot so se je brez "podoptimalnih" operacij po tvojem naučili vsi otroški kardiokirurgi, ki jih je glih zato v Evropi menda na tisoče ...
>
> P.S.: ostalo ti je že bc123a odgovoril, zato jaz ne bom ponavljal ...
Sem kar dobro prebral. Pri tistem famoznem dopoisovanju Mischalyja in Geršaka pa gre za drugo stvar. On piše, naj slovenska kirurga opravita operacije sama, brez njegove prisotnosti!, kljub tveganju podoptimalnega končnega rezultata, ki lahko v najslabšem primeru pomeni tudi smrt otroka in kljub temu, da je on kot vodja programa bil dolžan biti prisoten pri operacijah teh dveh slovenskih kirurgov, dokler ne bi bila popolnoma suverena za te vrste operacije. Mischaly je že do takrat 5 let opravljal operacije v Ljubljani in kljub izrecnemu določilu v pogodbi v teh 5 letih NI naučil slovenskih kirurgov samostojnega dela, ko se je pa začela javnost spraševati, kaj je s ceno in potekom teh operacij, bi pa, da bi vsaj na videz ohranil verodostojnost spoštovanja določil pogodbe z njegove strani, odločil naj slovenska zdravnika kar takoj pričneta opravljati najtežje posege na otroških srcih brez njegove prisotnosti. In to na otroških srcih, za katere celo ti praviš, da so velika samo centimeter; čeprav popolnoma očitno sploh nista bila za takšno nalogo usposobljena. Očitno ni imel tega interesa, ker je bil predobro plačan. To, da je tip odhajal nazaj v Izrael celo uro in pol pred dokončanjem posega pa meji že na kazensko odgovornost. Kljub ogromnim vsotam, ki jih je pokasiral!
... eh, članek si mogoče dobro prebral, moj post pa bolj slabo, ker jaz nikjer ne pišem o dopisovanju Mischalyja in Geršaka in koliko kdo zasluži, ampak pišem o zahtevnosti(!) otroške kardiokirurgije, ko je treba iste zahtevne posege narediti na fizično desetkrat manjšem srcu in kjer so enake operacije na "velikem" srcu odraslega človeka tako komplicirane, da "podoptimalni" rezultat ni nič nenavadnega ... pizda, novinarka Financ in forumski stručkoti za otroško kardiokirurgijo pa bi že od "novincev" radi pri vsaki operaciji imeli 100% uspeh in je za vas "afera" vse, kar je manj in bi zato kot pravi Janšatovi fanatiki seveda "lustrirali" vse zdravnike po vrsti, ker so itak komunisti po javnih bolnicah nastavili samo svoje zdravnike ...

P.S.: tukaj forum.finance.si/?m=...925&single si preberi, kaj bo kmalu rezultat vaših "prizadevanj" za vrhunsko brezplačno zdravstvo, kjer Financarje v njihovem aferaškem čistunstvu zaradi borbe za bralstvo in ljubi kruhek še nekako razumem ...

Strani: 1