Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-258837 sporočil: 1.755
No, zato je pa Vrhunec verjetno odstopil, ker se je bal, da bi ga drugače odnesli. Upam pa, da Kende ne bodo več vabili na vse mogoče oddaje kot vele strokovnjaka, ker za vse intervjuje si je uspel najti čas, za to, da bi kaj ukrenil v tako alarmantnem stanju pa ne. Sicer so pa slabi odnosi povsod v zdravstvu, ne le tam. Včasih lahko naletiš na ljudi, ki nimajo popolnoma nobene empatije z bolniki in svojci, veliko je arogance in napuha. Nekateri so popolnoma izgubili stik z realnostjo. Na srečo se pa še vedno najdejo prizadevni ljudje s srcem na pravem mestu in če si nekaj časa v bolnici, naletiš na ene in druge.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2543271

Strani: 1

anon-196540 sporočil: 1.612
Jaz sem letos na mojo nesrečo preizkusil ta kardiološki sistem v UKC. Moram najprej povedati, da sem bil izrednoi pozitivno presenečen nad delom medicinskih sester, zdravnikov in kirurgov, vsi ki so imeli mene v obdelavi so bili ne samo strokovni ampak tudi človeški. Imam pa eno veliko pripombo čez cel sistem tam nihče ne ve ne kdo pije ne kdo plača . Največkrat je uporabljena beseda JUTRI, sem doživel da je bilo vsem nerodno od zdravnikov do sester, ki niso vedeli kaj naj ti rečjo čeprav si bil na programu si iz njega izpadel zaradi nujnih operacij (kar razumem ) ne razumem pa da nisi bil nato naslednji dan na vrsti ampak si moral spet čakati da te uvrstijo na progam in če si imel smolo (nujni primer) si iz njega spet izpadel in čakanje se je ponovilo. Tako da tako ni samo na otroški kirurgiji ampak bi bilo dobro pogledati tudi drugam in jaz za to krivim nesposobno vodstvo UKC, ki ne zna vzpostaviti reda oz. ga po moje noče. Še enkrat pa hvala vsem medicinskim, sestram (bratom), zdravnikom in kirurgom bili ste super.

Strani: 1