Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[Glavni forum] Tema: Družba T-2 v stečaj
[#2539813] 08.08.15 13:35 · odgovor na: (#2539782)
Odgovori   +    0
[rename]
Zelo na krstko:
- ce bo dutb iztrzil 100m se bo skoraj poplacal slaba terjatev. Torej je t2 le nekaj vreden, ne?
- ce ga bo prodal za drobiz, se vedno pomeni, da je vredno poslovanje nadaljevati, a slaba terjatev bo ostala na bremenu dutb. Bo pa nekdo prisel poceni do dobrega podjetja. Morda pa je to namen vztrajanja na stecaju?
- ce interesentov ne bo, bodo likvidirali in zaprli? Skoda za uporabnike, odlicno za konkurenco.

Kar je pocel Krc sem bolj kot ne spremljal iz medijev. Reseval je svoje terjatve kot je vedel in znal. Ce je kaj nezakonitega, so za to sodisca. Bancna luknja je posledica zlizanosti Jamnika iz NLB s cerkvenimi Zvonovi.

Pomembno je, da firma ni ugasnila in da -ponavljam- ne gre za tisoce kubikov betona, kot je v Stozicah, kjer je prav tako 100milijonska luknja.
Ja nekaj je vreden, kolikor ima naročnikov recimo. Saj AMIS svoje infrastrukutre nima, ima vse v najemu, pa posluje in je verjetno tudi nekaj vreden.
Ha, ha do dobrega podjetja. V bistvu do njega prideš takoj, samo one vodilne moraš zamenjat.
No interesent sigurno bo, oziroma so že.

Brez veze ono loputanje, kako jih je Telekom oviral. Vse so sami zasrali, ko niso gledali na nič drugega kot samo na število uporabnikov. Ne vem kako zdaj poslujejo, logika je da več uporabnikov bi morala biti nižja cene, pa se stalno hvalijo z več uporabniki, potem pa podražijo, se pravi jim nekaj ne štima.

Zasrali so pa itak vse na začetku, pa srali še lep čas. V bistvu ko so začeli z optiko tam niso imeli konkurence, cene so bile pa pol nižje kot na žici. Zakaj je bilo to potrebno ? Mogoče so na ta račun dobili par naročnikov, izgubili pa cel kup denarja. Jaz bi vedno menjal za isto ceno žico za optiko, ne vem zakaj je morala biti potem pol cenejša.
Kot drugo so naročnike pridobivali še na ono foro, da si na računalniku lahko zastonj gledal vse kanale zastonj. No ne vem koliko so s tem dobili novih naročnikov, izgubili so dosti denarja. Recimo da so bili pa tukaj oni nelojalna konkurenca Telekomu, da ne bi samo o tem kako je Telekom njih oškodoval.

Pač napaka je bila, da so pri optiki imeli pol nižjo ceno, medtem ko drugje niso bili ravno cenejši od konkurence, kolikor se spomnim, sem jaz šel od Telekoma k Amisu, ker je bil ugodnejši na žici. Tukaj niso nič naredili precej časa, tako da niso dobivali novih naročnikov, s polovično ceno na optiki pa delali izgubo.

No zdaj so se tudi na žici popravili z VDSL 20/2, jaz sem potem šel od Amisa ravno zaradi tega, takrat je Amis za približno isto ceno (se mi zdi, da je bilo še 3 evre dražje) imel ADSL od Telekoma 4/768. No pa Amis ni imel naročnine na mobilni in ne osnovnega paketa TV za povrh.

Drugače pa T-2 ni ravno ne vem kaj. Z mobilno telefonijo imajo kar drage tarife, pa nimajo infrastrukture, so menjali najprej na Simobil, potem na Telekom...
Za televizijo jih Telemach nese daleč..., fiksna telefonija niti ni več pomembna, verjetno dela samo izgubo, tako da neka prednost jim je v bistvu samo povezava, tukaj so glede na hitrost in ceno najboljši, pa tudi kakih izpadov ni ravno.

No toliko od mene kot uporabnika, vprašanje pa je kolikšen delež imajo pa v večjih firmah, verjetno se od onih da kar lep denar potegnit...