Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-182066 sporočil: 11.068
[fibonaci]
> Mnenje Financ: Zamočil je sodnik, ki ne ve, da je nepristranski in zaupanja vreden, da mora biti in ostati v vseh pogledih neoporečen.

Mnenje Financ torej tudi od hrvaškega ultra-nacionalista Vukasa pričakuje, da bo kot arbiter nepristranski in zaupanja vreden, v vseh pogledih neoporečen in bo pošteno presodil slovenske zahteve.
Zdi se mi, da sem v intervjuju pred nekaj leti čital njegova stališča o mejni razmejitvi. Na kratko, gde su hrvatske kosti, tamo je Hrvatska. In ta človek ni obveščal hrvaških oblasti o poteku arbitraže in ni kršil zaupnosti o poteku arbitraže? Temu ne verjame nihče, zato je brez veze opravičevanje Slovenije v zvezi s tem zapletom, pač pa je treba z vsemi topovi obveščati mednarodno javnost o zahrbtnosti hrvaške poteze. Sploh mi ni jasno, kako jim je prišlo na pamet,da so se izdali, da so prisluškovali drugi državi. To je unikaten primer v mednarodnih odnosih, vsaj jaz še nisem slišal, da bi kdo storil kaj takšnega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2536935

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[vrac]
> [fibonaci]
> > Mnenje Financ: Zamočil je sodnik, ki ne ve, da je nepristranski in zaupanja vreden, da mora biti in ostati v vseh pogledih neoporečen.
>
> Mnenje Financ torej tudi od hrvaškega ultra-nacionalista Vukasa pričakuje, da bo kot arbiter nepristranski in zaupanja vreden, v vseh pogledih neoporečen in bo pošteno presodil slovenske zahteve.

Zdi se mi, da sem v intervjuju pred nekaj leti čital njegova stališča o mejni razmejitvi. Na kratko, gde su hrvatske kosti, tamo je Hrvatska. In ta človek ni obveščal hrvaških oblasti o poteku arbitraže in ni kršil zaupnosti o poteku arbitraže? Temu ne verjame nihče, zato je brez veze opravičevanje Slovenije v zvezi s tem zapletom, pač pa je treba z vsemi topovi obveščati mednarodno javnost o zahrbtnosti hrvaške poteze. Sploh mi ni jasno, kako jim je prišlo na pamet,da so se izdali, da so prisluškovali drugi državi. To je unikaten primer v mednarodnih odnosih, vsaj jaz še nisem slišal, da bi kdo storil kaj takšnega.
Tukaj so Hrvati stopili na mino, treba je to samo izkoristit. Sama arbitraža je vsebinsko itak končana in se čaka samo še objavo odločitve, če sta odstopila ta dva naša ni nobene posebne škode, ker je delo praktično zaključeno.
Če pa imaš ti kot stranka pravico imenovati enega svojega arbitra je menda jasno, da bo ta navijal in delal za tebe, kako pa?

Strani: 1