Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-322019 sporočil: 72
čas vnosa: 17.07.15 10:18
evo, pa to je dežela vaših mokrih sanj ... kup brezposelnih, ki živijo od 250 eur socialne podpore al pa od 400 eur penzije svojih staršev! Ti desperadosi bodo delali za kakršenkoli denar ... neoliberalna nebesa, doktrina šoka! Kje so torej vaša delovna mesta, gobcači! Jaz sem levak, komunajzar, rdečuh... priznam, ne znam! Lahko jim dam samo od moje plače in mojih davkov! Vi znate bolje.. kje ste... a je tut topla malica že preveč? Kaj oz koliko bi jim torej vi dali, z eno besedo oz. številko! Brez ideološkega gobcanja! Koliko plačate?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2535499

Strani: 1

anon-16741 sporočil: 3.984
[FIN412185]
evo, pa to je dežela vaših mokrih sanj ... kup brezposelnih, ki živijo od 250 eur socialne podpore al pa od 400 eur penzije svojih staršev! Ti desperadosi bodo delali za kakršenkoli denar ... neoliberalna nebesa, doktrina šoka! Kje so torej vaša delovna mesta, gobcači! Jaz sem levak, komunajzar, rdečuh... priznam, ne znam! Lahko jim dam samo od moje plače in mojih davkov! Vi znate bolje.. kje ste... a je tut topla malica že preveč? Kaj oz koliko bi jim torej vi dali, z eno besedo oz. številko! Brez ideološkega gobcanja! Koliko plačate?
Mi, brutalni neoliberalci, kot so ti najbrž že razložili Čegevara, gdč. Klajnova in podobni mesečarji, z vidika prodajno-nakupnih priložnosti enačimo produkte in storitve, dela ne pišemo z veliko začetnico, 1. maja hodimo v službo itd.

Se pravi, zate kot kupca vrtnega kučana v bližnji vrtnariji je z našega vidika ključnega pomena, da se sam odločiš, če sploh in po kakšni ceni boš kupil ta prekrasen dodatek k v obliki goske lično oblikovanim pušpanom.

No, in ti zdaj od nas, brutalnih neoliberalcev, pričakuješ podobno, kot če bi tebe nekdo silil, da kupiš slabo narejenega reagana iz sekret papirja po nesramno visoki ceni. Plus da moraš priti sam v Illinois po njega. Saj veš, ker drugače Joshua iz Tampica ne bo mel kaj za dati v usta, če bo moral zapreti štacuno z reagani iz sekret papirja.

Strani: 1