Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-350183 sporočil: 144
Verjetno res drži, da bi lahko NLB, NKBM in BCelje (za ABanko nisem prepričan)zvozile podobno kot GB. Trdim, da bi zvozila tudi Factor banka (ne vem za Probanko). Čas je (in bo) pokazal, da trojka Bratušek, Čufer in Jazbec intelektualno ni bila sposobna spregledati katastrofičnega scenarija, ki ga je v BS zasnovala Capriolo & co.

Zakaj se je iz tega objema nekje v januarju 2014 uspelo rešiti Gorenjski banki pa g. Kotnik, bi bili presenečeni kako enostavna je razlaga. Nima nobene povezave s številkami.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2529445

Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
[dulev]
Zakaj se je iz tega objema nekje v januarju 2014 uspelo rešiti Gorenjski banki pa g. Kotnik, bi bili presenečeni kako enostavna je razlaga. Nima nobene povezave s številkami.
[voskar]
Odgovor glede GB je v resnici zelo preprost in človeški. Žal ga ni mogoče formalno zapisati. Toda, tudi če bi ga zapisali, ga CSI možgani ne bi razumeli, še manj dojeli. Kvečjemu bi ga (upo/zlo)rabili za svoje osebne interese.
Zanimivo, kako radi tukaj nekateri poveste, da veliko veste, ampak da ničesar ne poveste :)

Če ciljata na konkretno ravnanje BS, ki je oba podpisnika ugovora zoper PBH-24.20-026/13-011 "prepričalo" v odstop, tudi jaz vem, kako je to izgledalo, a sem se po premisleku odločil, da:
(i) za to kolumno ni bistveno (bo pa vsekakor zanimivo v kakem drugem kontekstu);
(ii) sem v tej kolumni o dogajanju v GB v obdobju konec 2013 - začetek 2014 že brez teh dodatnih sočnih podrobnosti povzel več, kot so doslej na to ožjo témo izbrskali vsi novinarji skupaj (Delo, Dnevnik, Finance, ...), ki so bili doslej pogosto prisiljeni poročati o "skrivnostnih" izjavah vpletenih in ugibati, kaj bi lahko pomenile (npr. tukaj: www.finance.si/8801217/ ).

Strani: 1