Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Rešitev za dober posel na upadajočem trgu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[Avto] Tema: Rešitev za dober posel na upadajočem trgu
[#2528799] 20.06.15 12:38 · odgovor na: anon-304487 (#2528458)
Odgovori   +    3
[psm]
"kar nekako ni sodil v to okolje, je preskromen, premalo bahav, prepoceni,..."

Počasi se bo treba otresti miselnosti, da je dober avto le tisti avto, ki ga ovce zaradi nekega bedastega t.i. "premijskega poimenovanja", ki ga furajo neki medijski spin doktorji, veliko veliko preveč preplačajo.

In se da takšne "premijske" avte resnično veliko veliko preveč preplača, (z tistim ciničnim nasmeškom na ustih...) potrjujejo ravno mehaniki teh t.i. "premijskih" znamk.

Toyota se, nasprotno, že pregovorno malo kvari. In traja dolgo. Zelo dolgo.
Jaz ti pa želim povedati, da mene majhni avti več ne zanimajo. Do sedaj sem odvozil tri "krave" in trenutno vozim še skoraj novo četrto "kravo" (BMW 530). Na majhne avte, kie, itd, bi težko presedlal. Dokler bom lahko, bom vozil AVTO potem pa samo še jahal konje. AVTA nimam zaradi "butastega premijskega poimenovanja", če te citiram ampak zato, ker mi je všeč in si ga lahko privoščim.

Sicer pa, z avti je podobno kot z bajto. Za ene je vse, kar je več kot 15 m2 po osebi preseravanje, drugi umirao od utesnjenja na 200 m2 po osebi. Vsak si standarde postavlja sam in prav je, če si jih postavlja glede na debelino denarnice in se vozi z zanj optimalnim vozilom. Amen.