Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bo Dragonja dokončno zabremzal prodajo NKBM?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[FrRoSt]
> [Maj]

> TadejK je eden izmed res redkih, ki jim v celoti verjamem.
>
> Če on pravi, da bi z likvidacijo pokasirali najmanj 600 milijonov, potem to drži.
> Če nimamo sposobnega likvidatorja pa naj država najame kar Tadeja-za en milijon evrov sem prepričan, da bi pristal, da banko likvidira pa še recimo dva milijona drugih stroškov in proračun pokasira 597 milijonov evrov.
> Tisti, ki bi se samo pogovarjal o prodaji za sto milijonov bi moral iti po hitrem postopku na Dob.

TOČNO TAKO!

Takdej K. je eden izmed redkih tukaj, ki ne strelja Butalskih Kozlov.
In, če TadejK pravi, da se za banko še v likvidaciji, da dobiti najmanj 600 milijonov, potem je tisti, ki bi lepo delujočo banko razprodal za 200 in manj milijonov, naravnost za na Dob.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2527849

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
[Maj]
> [FrRoSt]
> > [Maj]
>
> > TadejK je eden izmed res redkih, ki jim v celoti verjamem.
> >
> > Če on pravi, da bi z likvidacijo pokasirali najmanj 600 milijonov, potem to drži.
> > Če nimamo sposobnega likvidatorja pa naj država najame kar Tadeja-za en milijon evrov sem prepričan, da bi pristal, da banko likvidira pa še recimo dva milijona drugih stroškov in proračun pokasira 597 milijonov evrov.
> > Tisti, ki bi se samo pogovarjal o prodaji za sto milijonov bi moral iti po hitrem postopku na Dob.
>
> TOČNO TAKO!
>
> Takdej K. je eden izmed redkih tukaj, ki ne strelja Butalskih Kozlov.
In, če TadejK pravi, da se za banko še v likvidaciji, da dobiti najmanj 600 milijonov, potem je tisti, ki bi lepo delujočo banko razprodal za 200 in manj milijonov, naravnost za na Dob.
Po moji DD teoriji bi takšne odločitve morali sprejemati izključno lastniki kapitala družbe država na referendumu.
Seveda, za takšne odločitve bi morali imeti ključno informacijo, stalno mesečno kontrolno dividendo iz davka na dobiček podjetij.
Kaj ti v tej moji trditvi ne sedi?
anon-333107 sporočil: 8.271
čas vnosa: 16.06.15 22:59
[Maj]
In, če TadejK pravi, da se za banko še v likvidaciji, da dobiti najmanj 600 milijonov, potem je tisti, ki bi lepo delujočo banko razprodal za 200 in manj milijonov, naravnost za na Dob.
Tudi Dragonja ne strelja ravno kakšnih Butalskih Kozlov. Res ne govori veliko in je blazno dolgočasen, vendar vsaj Kozlov na strelja. :))

Če Cmerar ne bo na pomoč poklical B. Kovača in se malo umiril in zresnil, se bojim, da ne kaže nič dobrega. :((

Strani: 1