Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bo Dragonja dokončno zabremzal prodajo NKBM?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[lukey90]
Bo Dragonja dokončno zabremzal prodajo NKBM? Bilo bi edino prav, prodaja sedaj je blesarija, treba počakat par let z gospodarsko rastjo se bo cena najmanj podvojila.
;)

Ti bom nekaj zaupal. Če nisi prišel na OI v finale teka na 100 m pri 25 letih, boš to zelo težko dosegel pri 50,60, 70tih. Upanje sicer vedno obstaja vendar je zelo nerealno. Državne firme so bile, so in bodo katstrofalno upravljanje in zelo obremenjene s tisoči znancev in prijateljev "naših".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2527105

Strani: 1

anon-218201 sporočil: 1.447
[0329Softb]
> [lukey90]
> Bo Dragonja dokončno zabremzal prodajo NKBM? Bilo bi edino prav, prodaja sedaj je blesarija, treba počakat par let z gospodarsko rastjo se bo cena najmanj podvojila.

;)

Ti bom nekaj zaupal. Če nisi prišel na OI v finale teka na 100 m pri 25 letih, boš to zelo težko dosegel pri 50,60, 70tih. Upanje sicer vedno obstaja vendar je zelo nerealno. Državne firme so bile, so in bodo katstrofalno upravljanje in zelo obremenjene s tisoči znancev in prijateljev "naših".
Sponzorske in ostale pogodbe so zadnja pomembna stvar, glavni problem državnih firm je to da nimajo jajca odpuščat.
anon-333107 sporočil: 8.271
čas vnosa: 13.06.15 22:36
[0329Softb]
;)

Ti bom nekaj zaupal. Če nisi prišel na OI v finale teka na 100 m pri 25 letih, boš to zelo težko dosegel pri 50,60, 70tih. Upanje sicer vedno obstaja vendar je zelo nerealno. Državne firme so bile, so in bodo katstrofalno upravljanje in zelo obremenjene s tisoči znancev in prijateljev "naših".
:))
Ti bom nekaj razložil. Ker nisi nikoli prišel na OI v finale teka na 100 m, tudi če bi, bi to zelo težko dosegel pri 50,60, 70tih dosedel ne boš nikakor.

Ko sta si v lase skočila igor Masten, sedaj zaposlen celo pri Banki Slovenije, kot raziskovalec, čeravno ne za polni delovni čas, pod pokroviteljstvom Guvernerja Jazbeca prvega, in stari mačon Mencinger, v debati za in proti privatizaciji državnega premoženj, kar ga je še ostalo, v studiju ob 17h, na prvem radijskem programu, pred meseci, je mladi nadobudni raziskovalec izzval starega mačona, starosto slovenskih ekonomistov z vprašanjem:

Zakaj smo pa imeli leta 1990 70% manjši BDP, kot danes? Starosta mu ni znal ali pa se morda ni spomnil, da smo takrat izgubili 70% jugoslovanskega tržišča, iz takšnih ali drugačnih razlogov.

In nato, je tale Cvet Ekonomskih Raziskovalcev v kreativnem knjigovodstvu, v ekstazi svojega navala še nadaljeval: Zdaj pa vi kupite ta podjetja.

Brihtna Buča kot je, mi je takoj dal za misliti in že sem se stegnil po denarnici, da bi jaz to kupil, a sem opazil, da sem jo pozabil v nahrbtniku.

Zdaj naj dodam še nekaj besed iz nadaljevanke Pri Cmerarjevih.

Pri Cmerarjevih so ravno tako brihtni, inovativni in prebrisani, kakor sam mladi raziskovalec oMasten.

Njihova domišljija, inovativnost, fleksibilnost, iznajdljivost,... je blizu absolutne 0 ( z besedo: nule ) To je priblizno pri -273,12°C. Drugačno, inovativno razmišljanje, jim ni španska vas, temveč portugalski konj. Konji pa pri nas veljajo za najboljše zrezke.

Sedaj si poglejmo še nekaj možnih varijant, ki bi bile alternativa vzemi ali pusti.

1. odproda se večinski delež. S tem se dobi novega lastnika, ki zna narediti red v hiši, ostane pa manjšinski delež, ki se bo z redom še povečal...

2. če že prodajajo bučke, da zaostajamo za informacijsko avtocesto, ki bo drvela s tera in super megatera, mi pa bi se samo s konji prevažali, se lahko dokapitalizira družbo tele z opremo, tisto najsodobnejšo, tako, da bodo tudi naši konji gonili tera in supertera...

3. . . . in tako se lahko še nadalje nekaj časa tera .... 0239Hardd . . .

4. popraskaj se sam, po betici in poizkusi izmisliti še kakšno varianto, ki bi dajala tudi odlične zrezke ;)

Strani: 1