Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Lakoto Slovencev bo dobro tešila

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[Avto] Tema: Lakoto Slovencev bo dobro tešila
[#2524784] 04.06.15 09:58 · odgovor na: simonagruden (#2524774)
Odgovori   +    0
[simonagruden]
Za mene izjemno neudobni sedeži. Sedalna površina predolga...
Ja, jaz pa včasih nisem razumel, zakaj imajo nekateri avtomobili sedalne površine sedežev tako kratke :-)
Tudi avtomobilistični novinarji tega ne razumejo (imajo same velike punce?), potem se proizvajalci pač prilagodijo njim.
Plastika sicer dobro izgleda in v notranjosti mi je bila dejansko všeč, ampak kvaliteta le te je bila pa slaba, kar pomeni da bi se zelo hitro pojavili črički.
To je sicer ugibanje.
Da ne začenjam o ročki za smernike ... tudi najtišja ravno ni (izolacija šepa). Moram rečt, da je Škoda naredila zelo velik korak naprej in zelo pohvalno, ampak Volkswagen verjetno ne bo tako hitro dovolil, da bi po kvaliteti prehitela njihove paradne konje, kot je recimo Polo. Tudi pri ceni niso ravno skromni, osnovne so sicer nizke, ampak za karkoli več, pa cena hitro poskoči.
Pri cenah je treba vedno biti previden. Z izbiranje dodatne opreme se hitro tudi zgodi, da si cenovno že v enem razredu višje, ki ima potem neke stvari že v osnovni opremi.
Glede TSI so zadnja leta precej slabe kritike in sem bila tudi zaradi tega skeptična.
1.4 TSI ni enako kot 1.2 TSI. Pri slednjem pa so bile težave samo z verigo in to na začetku proizvodnje. Tako da bi moralo biti sedaj vse vredu.
Skratka ni vse v videzu. Tudi pri Cliotu mi je prodajalec na koncu, ko sem mu povedala vse slabosti rekel samo še:"Ampak lep pa je ane?" :)
Se pravi je po vaših obiskih 11 prodajalcev vozil iskalo strokovno pomoč?