Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Lakoto Slovencev bo dobro tešila

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simonagruden sporočil: 630
[Avto] Tema: Lakoto Slovencev bo dobro tešila
[#2524774] 04.06.15 09:33 · odgovor na: anon-154083 (#2524763)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: simonagruden 04.06.2015 09:35
[jani1974]
> [simonagruden]
> Videz je pa seveda popolnoma subjektiven, tko da je o tem brez veze razpravljat. Tudi mazda 2 ni idealna kar se videza tiče, ampak sem šla pač na izločanje. Če bi gledala na videz mi je bil osebno najbolj všeč novi Hyundai i20 ali pa Škoda Fabia. Ampak tam so pa spet druge stvari, ki so jih izločile.

Joj, to me pa je presenetilo in začelo zanimat: če je Škoda Fabia dovolj lepa, kaj pa bi ji lahko drugega manjkalo?
Za mene izjemno neudobni sedeži. Sedalna površina predolga, tako da ne glede na to kako sem naštimala sedež ali volan, nikakor nisem sedela dovolj udobno, da me po pol ure testne vožnje ne bi bolela hrbtenica. Da bom pa dala za avto 14 tisoč in si morala potem kupit dodaten povšter, da se bom dostojno peljala, to ni za nikamor. Plastika sicer dobro izgleda in v notranjosti mi je bila dejansko všeč, ampak kvaliteta le te je bila pa slaba, kar pomeni da bi se zelo hitro pojavili črički. Da ne začenjam o ročki za smernike ... tudi najtišja ravno ni (izolacija šepa). Moram rečt, da je Škoda naredila zelo velik korak naprej in zelo pohvalno, ampak Volkswagen verjetno ne bo tako hitro dovolil, da bi po kvaliteti prehitela njihove paradne konje, kot je recimo Polo. Tudi pri ceni niso ravno skromni, osnovne so sicer nizke, ampak za karkoli več, pa cena hitro poskoči. Glede TSI so zadnja leta precej slabe kritike in sem bila tudi zaradi tega skeptična. Skratka ni vse v videzu. Tudi pri Cliotu mi je prodajalec na koncu, ko sem mu povedala vse slabosti rekel samo še:"Ampak lep pa je ane?" :)