Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 02.06.2015 13:49
[bigl]
> [najobj]
> > [NavadniNimda]
> > > [najobj]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > Odlična novica in drzni načrti. Navijamo, da Požarju uspe!
> > >
> > > ... alzo, če jaz zdaj to prav razumem in če me spomin ne vara, naš NavadniNimda ne spremlja nobenih slovenskih "resnih" medijev, je pa navdušen bralec revij Lady, Jana in Stop in kaj je še teh intelektualnih presežkov slovenske medijske scene ... khmm, ne vem, zakaj sem nekaj podobnega pravzaprav pričakoval ...
>
> > Prav razumeš in tudi spomin ze ne vara, si se pa spet spotaknil ob lastne štrene, ko je bil čas za uporabo logike. Klasični "marxist trap", smeha do neba. :D
> ... čuj, ko sem včasih v čakalnici pri zobozdravniku v revijah Lady, Jana in Stop in kaj je še teh intelektualnih presežkov slovenske medijske scene probal kaj pametnega prebrat, me je tota logika vedno zajebala, zato zdaj tega pofla ne berem niti v čakalnici pri zobozdravniku in mi je pravzaprav vseeno, če Požarju uspe ali ne ... khmm, razen če kmalu ne bom še zaradi totega Požarja moral namesto tebe spet pomagat pri gašenju banke, ki mu je dala kredit na dobro ime, ker na lepe oči Požar kredita verjetno ne more dobit ...
Ob številkah navedenih v članku je to zanj misija nemogoče. S tako švohotnim denarnim tokom enostavno ne razumem njegovega ravnanja. Lep dan.
... čuj, mogoče pa je Bojan Požar novi Rupert Murdoch, pa mi tega še ne vemo ... khmm, ali pa vsaj hoče postati ...

P.S.: tudi ob močnejšem denarnem toku jaz ne bi razumel njegovega ravnanja, ker ne razumem, kje bo - če ne bo NavadniNimda od vsake edicije kupil vsaj po tisoč izvodov na dan - dobil vse potrebne bralce ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2524360

Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[najobj]
> [bigl]
> > [najobj]
> > > [NavadniNimda]
> > > > [najobj]
> > > > > [NavadniNimda]
> > > > > Odlična novica in drzni načrti. Navijamo, da Požarju uspe!
> > > >
> > > > ... alzo, če jaz zdaj to prav razumem in če me spomin ne vara, naš NavadniNimda ne spremlja nobenih slovenskih "resnih" medijev, je pa navdušen bralec revij Lady, Jana in Stop in kaj je še teh intelektualnih presežkov slovenske medijske scene ... khmm, ne vem, zakaj sem nekaj podobnega pravzaprav pričakoval ...
> >
> > > Prav razumeš in tudi spomin ze ne vara, si se pa spet spotaknil ob lastne štrene, ko je bil čas za uporabo logike. Klasični "marxist trap", smeha do neba. :D

> > ... čuj, ko sem včasih v čakalnici pri zobozdravniku v revijah Lady, Jana in Stop in kaj je še teh intelektualnih presežkov slovenske medijske scene probal kaj pametnega prebrat, me je tota logika vedno zajebala, zato zdaj tega pofla ne berem niti v čakalnici pri zobozdravniku in mi je pravzaprav vseeno, če Požarju uspe ali ne ... khmm, razen če kmalu ne bom še zaradi totega Požarja moral namesto tebe spet pomagat pri gašenju banke, ki mu je dala kredit na dobro ime, ker na lepe oči Požar kredita verjetno ne more dobit ...

> Ob številkah navedenih v članku je to zanj misija nemogoče. S tako švohotnim denarnim tokom enostavno ne razumem njegovega ravnanja. Lep dan.

... čuj, mogoče pa je Bojan Požar novi Rupert Murdoch, pa mi tega še ne vemo ... khmm, ali pa vsaj hoče postati ...
Ni, ni. Jaz vem, da ni. Lep dan.

P.S. Ob številkah navedenih v članku bančno ni sposoben dobiti solidnega kredita, kaj šele 4 -ih miljonov. Pomeni, da je lansiran le del zgodbe.
anon-238577 sporočil: 14.015
[najobj]
> [bigl]
> > [najobj]
>
> > ... čuj, ko sem včasih v čakalnici pri zobozdravniku v revijah Lady, Jana in Stop in kaj je še teh intelektualnih presežkov slovenske medijske scene probal kaj pametnega prebrat, me je tota logika vedno zajebala, zato zdaj tega pofla ne berem niti v čakalnici pri zobozdravniku in mi je pravzaprav vseeno, če Požarju uspe ali ne ... khmm, razen če kmalu ne bom še zaradi totega Požarja moral namesto tebe spet pomagat pri gašenju banke, ki mu je dala kredit na dobro ime, ker na lepe oči Požar kredita verjetno ne more dobit ...

> Ob številkah navedenih v članku je to zanj misija nemogoče. S tako švohotnim denarnim tokom enostavno ne razumem njegovega ravnanja. Lep dan.

... čuj, mogoče pa je Bojan Požar novi Rupert Murdoch, pa mi tega še ne vemo ... khmm, ali pa vsaj hoče postati ...

P.S.: tudi ob močnejšem denarnem toku jaz ne bi razumel njegovega ravnanja, ker ne razumem, kje bo - če ne bo NavadniNimda od vsake edicije kupil vsaj po tisoč izvodov na dan - dobil vse potrebne bralce ...
Kaj ti ni jasno? Seštej dva in dva.
Včeraj je ena stranka napovedala lastno medijsko ofenzivo in potem nek slamnati mož kupi blagovne znamke. Ko jih bo dal v podnajem, bralci Lady, Jane in Stopa sploh ne bodo opazili, da je glavni štab na Trstenjakovi, bralec Radarja NavadniNimda pa bo itak še naprej mislil da je v Ameriki. Ostanek partijskega keša pa bo ravno dovolj še za TV Patria.

Jbg, desničarski resni cajtngi so vsi pocrkali, rumeni ne bodo nikoli, poleg tega pa je to edini način, da naši boljševiki komunajzarjem spizdijo tako veliko število pacientov, mislim bralcev pri zobozdravnikih ...

Strani: 1