Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[rosom]
> [Gustl]
> > [rosom]
> > ..>, vlagalo se bo v novinarsko znanje..
> >
> > Upam,da res.Če bo tako,vso srečo Požar.
>
> S čim pa se bo vlagalo? S 7x namesto 5x vzvodom?
>
> Vem samo to, kar sem prebral v medijih, ampak po tem bi rekel, da bo končalo vse skupaj na DUTB :)

Torej meniš,da bo "pogorelo".

Ne vem, počakat je treba še kakšne podrobnosti, kaj je sploh kupil.

Če so samo blagovne znamke za 4 mio, ki jih je dobil od banke na dobro ime (a smo to že kje videli?), bo težka.

Trendi so jasni: twitter.com/qz/statu...40/photo/1

In ideja, da bo povezoval te znamke s svojim portalom, se mi zdi ali super vizionarska ali super nora, kar je običajno itak težko ločit.

Njegov model deluje zato, ker je njegov...tudi v ednini. Že naš ne bi deloval. Česar se po mojem sicer dobro zaveda in je zadaj lahko čisto nekaj drugega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2524291

Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
[Gustl]
> [rosom]
> > [Gustl]
> > > [rosom]
> > > ..>, vlagalo se bo v novinarsko znanje..
> > >
> > > Upam,da res.Če bo tako,vso srečo Požar.
> >
> > S čim pa se bo vlagalo? S 7x namesto 5x vzvodom?
> >
> > Vem samo to, kar sem prebral v medijih, ampak po tem bi rekel, da bo končalo vse skupaj na DUTB :)
>
> Torej meniš,da bo "pogorelo".


Ne vem, počakat je treba še kakšne podrobnosti, kaj je sploh kupil.

Če so samo blagovne znamke za 4 mio, ki jih je dobil od banke na dobro ime (a smo to že kje videli?), bo težka.

Trendi so jasni: twitter.com/qz/statu...40/photo/1

In ideja, da bo povezoval te znamke s svojim portalom, se mi zdi ali super vizionarska ali super nora, kar je običajno itak težko ločit.

Njegov model deluje zato, ker je njegov...tudi v ednini. Že naš ne bi deloval. Česar se po mojem sicer dobro zaveda in je zadaj lahko čisto nekaj drugega.
Also,warten.
najobj sporočil: 31.920
[Gustl]
> [rosom]
> > [Gustl]
> > > [rosom]
> > > ..>, vlagalo se bo v novinarsko znanje..
> > >
> > > Upam,da res.Če bo tako,vso srečo Požar.
> >
> > S čim pa se bo vlagalo? S 7x namesto 5x vzvodom?
> >
> > Vem samo to, kar sem prebral v medijih, ampak po tem bi rekel, da bo končalo vse skupaj na DUTB :)
>
> Torej meniš,da bo "pogorelo".
Ne vem, počakat je treba še kakšne podrobnosti, kaj je sploh kupil.

Če so samo blagovne znamke za 4 mio, ki jih je dobil od banke na dobro ime (a smo to že kje videli?), bo težka.

Trendi so jasni: twitter.com/qz/statu...40/photo/1

In ideja, da bo povezoval te znamke s svojim portalom, se mi zdi ali super vizionarska ali super nora, kar je običajno itak težko ločit.

Njegov model deluje zato, ker je njegov...tudi v ednini. Že naš ne bi deloval. Česar se po mojem sicer dobro zaveda in je zadaj lahko čisto nekaj drugega.
... evo, in le zakaj to mene spominja na onega celjskega gostinca Štormana, ki je z nekaj gostilnami imel super biznis, potem pa je postal požrešen, se zapufal preko glave, kupil "pol" celjskega turizma, potem pa crknil skupaj z gostilnami, ki so mu in bi mu vedno super laufale ...

Strani: 1